Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургаските спецченгета с наказателна акция: Разбиха опасна крими група, крала наред в Камено

По време на разпитите бандитите признали за всичко, дори разкрили за още едно свое престъпление
Ключови думи:
Спецченгетата от ОДМВР-Бургас разбиха опасна банда крадци, действала на територията на областта през последните седмици. Акцията се провела на територията на Камено и при нея са задържани всички участници – 36-годишният Йордан и 34-годишният му брат Станчо, 32-годишният Бойчо и 33-годишният Антон – и четиримата криминално проявени.

Полицаите им вдигнали мерника, след като станало ясно, че за броени дни бандитите извършили огромни зулуми с щети за хиляди левове – обрали дом, отмъкнали част от железопътни линии, застрашавайки живота на невинни; откраднали и тръби с медни проводници, собственост на „ЛУКОЙЛ – Нефтохим“ Бургас.

В хода на разпитите бандата на Йордан не успяла да задържи езика зад зъбите си и изпяла за друга кражба. Йордан, в съучастие с 22-годишния Петър и 15-годишния Ф.А., откраднали и доилен агрегат, електрическа месомелачка, хладилник и гюмове за мляко от помещение, собственост на 68-годишен мъж от Камено.

Част от откраднатите вещи са намерени, иззети и върнати на собственика.

Работата по документирането на цялата престъпна дейност на крадците продължава от служителите на РУП-Камено.
6
Коментара по темата
6.
Страхотна банда
01.12.2018 16:20:17
С голвм ресурс и възможности
5.
татко Реза
01.12.2018 08:31:04
МВР - Младен - Мето - pictures , драги зриители ... !
Спите ли ?!
4.
Санчо Панса до 1
30.11.2018 23:37:26
шефе тези да не са комици?
3.
Любопитний
30.11.2018 23:35:02
Ако не бяха барали собственост на Лукойл,сигурно немаше и да ги търсят?
2.
Ауди А6 is back!
30.11.2018 23:31:32
Това същите спецченгета от другата статия ли са? Колко спец ченгета има в Бургадидас? И, ако спецченгетата правят такива супердупермегагига разкрития, то неспец ченгетата какво правят по цял ден?
1.
Дон Кихот
30.11.2018 22:52:04
Това шега ли е?
  Добави Коментар
Тя умря, но посмъртните й мемоари разтресоха цял свят Вирджиния Джуфре, чиито посмъртни мемоари, публикувани по-рано този месец, отново изведоха на дневен ред обвиненията й за сексуално насилие Няма да повярвате коя звезда се крие зад името Карло Педерсоли Актьорът е комедиен и цяло едно поколение израсна с неговите "спагети уестърни"
Празник на тиквата оцветява есента в Бургас! Цветното събитие ще се проведе на 06 ноември от 16 часа на Централен пазар „Краснодар“ Знаете ли какво е панелният парадокс Българите забогатяват, но живеят в сгради от времето на социализма
Министър Станков: Партньорството между България и Азербайджан ще направи икономиките ни по-конкурентоспособни Активно развитие на взаимоотношенията с водещ сектор енергетика бе отчетено в рамките на седмото заседание на Българо-азербайджанската междуправителствена комисия за икономическо сътрудничество  Ако ползвате револют задължително прочетете тази новина Платформата спира да работи с български левове до дни 
България обмисля превантивна забрана за износ на дизел и авиационно гориво Проектът на решение ще бъде разгледан първо в комисия, а след това и в пленарната зала Америка откачи заради тази сделка Продадоха ЛА Лейкърс за 10 млрд. долара
Бил Гейтс си призна грешката за климатичния истеризъм Нищо, че загубихме 10 години с малоумни политики Системно ни палят колите, обявиха жители на столичен квартал Сигнализират, че само през тази нощ са изгорели два автомобила, а други 4 са засегнати
Последният ден на октомври бележи смъртта на първата жена премиер в Индия Индира Ганди, определяна като месия и ненавиждана от други, променя лицето на своята родина и остава в историята   Две тийнейджърки пребиха дете в Костинброд Случаят е докладван в прокуратурата