Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ако 40 милиона имигранти от Африка залеят Европа, тя ще се "счупи", каза Борисов

Ключови думи: бойко борисов мароко

Който огладнее, тръгва към щедрата на социални блага Европа. Либералният елит на Стария континент е отворил широко границите и пуска всякакви хора. Такива били европейските ценности - местното население да работи до припадък и да плаща непосилни данъци, а пришълците да вземат пари наготово. Или срещу разплод и създаване на още безполезни същества.

За радост премиерът на България Бойко Борисов има по-трезв поглед от много други европейски "лидери". Дали наистина вижда нещата реалистично, или политическият нюх му показва какво трябва да говори, за да се хареса на хората, няма значение.

На посещението си в Кралство Мароко премиерът Борисов говори за потенциалната заплаха 40 милиона икономически мигранти от Африка да се насочат към Европейския съюз. В лекцията си пред Кралската дипломатическа академия в Рабат той очерта усилията на страната ни да опази външната граница на съюза и ролята на споразумението с Турция.

Борисов заяви, че не може само Европа да носи последствията от тежкото икономическо положение в Африка:

"Европейският съюз взе решение за 20+20 млрд. евро - да подпомагаме страните в Африка. И е правилно. Единственият начин да не тръгнат тези 40 милиона, за които днес ме предупредиха - рязко трябва да се сложи черта. Хората в Африка да останат, да работят, да си повдигнат брутния вътрешен продукт. Наготово няма как да стане. А и да дойдат 40 милиона, накрая ще се счупи Европа. Затова трябва да се инвестира много - в квалификация, в подготовка, в образование, в намаляване на раждаемостта", каза той.

Това е най-правилния път за решение на мигрантската катастрофа - на гладните да се даде въдица, а не уловена риба. Италиански пилот, изпълняващ хуманитарни мисии в Африка, разказва, че местните с радост приемали пакетите с хранителни продукти, които доставял. Веднъж обаче от самолета били стоварени не чували с провизии, а мотики, търнокопи, вили и други инструменти за земеделска работа. Научените да ядат наготово негри били толкова обидени, че демонстративно се отдалечили от самолета.

Един от адептите на безконтролната миграция в Европа - Ангела Меркел за щастие слиза от политическата сцена. Дали ще бъде изправена на съд - това ще реши германският народ. Нейната политическа съдба трябва да бъде последвана и от другия сатрап - френския президент Еманюел Макрон. Подвластният на алкохола председател на ЕК Жан Клод Юнкер, който се явява на форуми толкова пиян, че дори бе заснет с различни обувки на краката си, също за радост отива в политическия архив. 
1
Коментара по темата
1.
Кръстоносен поход
30.11.2018 15:54:43
Така се върти колелото на живота.През едни години кръстоносци вилнеят в земите на мюсюлманите в следващия мег мюсюлманите вилнеят в Европата и така до края на света.
  Добави Коментар
Странен въпрос втрещи мрежата: Изневяра ли е сексът с проститутка?  Не, бе - утринна зарядка е, коментира един от възмутените и съветва жертвата да потърси утеха в прегръдките на жиголо  Разсъблече се и запали пожар Водещата на "Островът на 100-те гривни" Диляна Попова сподели, че имала едно и също гадже със сестра си няколко месеца
Вкараха Андреа спешно в болница Феновете й са в потрес, надяват се да не е пипнала коронавирус Гамени крадат гайки от джантите в Пловдив, стотици животи са застрашени Има опасност гумите да изхвърчат в движение
Златка и Дънди: "Хелс Китчън" е истински ад Всеки път имахме таймер, което допълнително увеличаваше стреса, споделя бургазлийката Съпруга се разрови в телефона на мъжа си и животът й се преобърна на 180 градуса  Не мисля, че има някакъв начин да се справим с това, признава съсипаната жена
Галена по бански в скъп хотел Певицата показа и в каква топ форма е Наводнение взе над 100 жертви  Наводнението в Конго е причинено от проливните валежи и силните ветрове, които са довели до преливането на река Касаба
Зеленски към Путин: Украйна е готова за преговори „Целият свят чака това от много дълго време", заяви украинският президент Всяко четвърто дете е с психически проблеми Начинът на живот със стрес и социални медии води до стряскащата статистика
Сгафи жестоко Българският посланик смята, че НАТО остава ключов играч в глобалната сигурност, адаптирайки се към новите геополитически реалности, като същевременно остава последователен в основните си принципи на колективна отбрана За нищо на света не съхранявайте този продукт в хладилник Някои продукти изискват специфични условия за съхранение, за да се запазят в най-доброто си състояние, както по отношение на вкус, така и по отношение на безопасност