Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Синоптикът Анастасия Стойчева: Температурите падат до -2 градуса, но България няма да побелее

Следващата седмица ще започне с по-ниски температури, прогнозира Анастасия Стойчева
Ключови думи: времето, сняг, дъжд, студ, Анастасия Стойчева,

Температурите ще паднат до -2 градуса през почивните дни и в понеделник, но България няма да побелее. Ще вали сняг предимно в планините. Това каза в сутрешния блок на БНТ синоптикът Анастасия Стойчева от НИМХ.
Тази сутрин вали на връх Ботев, добави тя.
„В отделни райони се очакват валежи днес. Най-съществени ще са те в централната част - между 4-10 В по-голямата част от страната обаче няма да има валежи.
„Новата седмица ще започне с още по-ниски температури. Може да превали сняг и в София, но образуване на снежна покривка не се очаква“, подчерта Стойчева.
„Върху по-голямата част от Европа сега оказва влияние един обширен антициклон. В северните райони на континента е много топло. Температурите са по-високи от обичайните. На Балканският полуостров и в Азия пък температурите ще са по-ниски от обичайните“, обясни тя.
„Бавно през следващата седмица температурите ще се повишат. Тогава ще има по-съществени валежи“, каза още синоптикът.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Шерцингер гледа българско предаване Направи й впечатление пантомима Гери от Игри на волята потъна в скръб (СНИМКА) Инфлуенсърката загуби майка си
Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Гаджета ли са? В Национален парк „Пирин“ откриха мъж, обявен за починал преди години Служители на парковата охрана открили мъжа, който проявил агресия, когато му били поискани  лични документи за да му бъде написан акт за нарушението
Не купувам безобразно скъпата Нутела, а си я приготвям сама у дома от обикновени банани: Здравословна и вкусна! За разлика от класическата Нутела, тя не съдържа палмово масло или рафинирана захар Тази течност може да предотврати редица здравословни неприятности Какаото е много полезно, сочат експерти
Тайна съставка прави перфектни тези палачинки Рецепта без дупки за солен и сладък пълнеж! Масова стрелба до България Има жертви в Гърция
Подарък за учителите в Деня на будителите: Увеличават заплатите им Kонкретните параметри все още се обсъждат със синдикатите и директорите, посочи министърът Сърбин с гръмко изказване за Мони Николов Подчерта, че Симеон е бижу в спорта
Вкусна, топла и ароматна гъбена супа с пиле Идеална за студените есенни дни Наводнение във Варна Получиха се водопади