Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Американският посланик се срещнал с Доган в централата на ДПС - говорили за политика

Мустафа Карадайъ, Ахмед Доган и Ерик Рубин (отляво надясно)
Ключови думи: Доган, Ерик Рубин, Движение за права и свободи, Карадайъ, ТЕЦ-Варна, Тома Биков, парламент


Почетният председател на ДПС  д-р Ахмед Доган и председателят на ДПС  Мустафа Карадайъ  вчера проведоха среща с посланика на САЩ Н.Пр. Ерик Рубин в централата на Движението за права и свободи, съобщават от формацията.

Бяха обсъдени актуални политически въпроси, както и развитието на двустранните отношения. Участниците в срещата изразиха задоволство от възможността да обменят мнения и позиции по отделни теми, както и убеждението, че такива срещи са необходими и полезни. Взаимното уважение и диалогът способстват за развитие на демократичните процеси и трябва да бъдат поощрявани, се казва още в информацията, разпространена от ДПС.

Припомняме, че преди дни стана ясно, че Ахмед Доган е станал собственик на ТЕЦ-Варна. Той все още се води почетен председател на ДПС и съгласно устава има власт, наравно с формалния председател.
Мустафа Карадайъ коментира по повод сделката за ТЕЦ-Варна: „ А за г-н Доган мога да кажа, че вече почти шест години (пет години и колко… осем девет месеца) г-н Доган не се занимава с актуалната политика и от друга страна всеки български гражданин е свободен да се занимава с икономическа и търговска дейност. Така че – нищо ново. Един нормален процес, според мене.”

Депутатът от ГЕРБ Тома Биков, който е автор на книгата „Досието на Доган”, днес коментира пред „Флагман” срещата с американския посланик: „Не знам с какво е свързано. За мен е нормално, не приемам за новина това, че някой български политик се е срещнал с който и да било посланик. Понеже г-н Доган няма публични изявления, може би към него интересът е по-висок за всяко нещо, което излезе като негово действие.”

Биков обясни, че с американския посланик се среща и опозицията, Корнелия Нинова например го правила доста по-често.
На въпроса  приема ли Ахмед Доган като политик и в момента, депутатът от ГЕРБ отговори: „Доган е част от политиката и в момента, независимо от това дали иска или не иска. Може би той не иска да бъде, но в политиката - и той вероятно го знае много добре, защото разбира от политика – не всичко зависи от теб самия. Той е основен играч и по време на прехода и в следпреходния период. И въпреки че от пет години не заема политически длъжности, неговото влияние съществува и това не е тайна за никого. Просто защото в ДПС той се ползва с очевиден авторитет.”
3
Коментара по темата
3.
бойко
21.09.2018 17:05:49
Господ да пази България!!!
2.
Турчин
20.09.2018 17:55:58
Не на русчиите мафиоти комунисти доносници от дпс
1.
Change
20.09.2018 15:20:41
Смяната е на дневен ред.Цв.Цв. също чсе по често взима думата ...
  Добави Коментар
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените Групата за разузнаване, обозначаване, извличане, транспортиране и унищожаване на невзривени боеприпаси е активирана по искане от областния управител на Бургас Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса След 10-ина дни жегата ще се усети
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран Кризата заплашва световния бизнес Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите Процедурата стартира във вторник
Мъртво пиян катастрофира пред полицията Див екшън в Русе АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово Пътят продължава да е затворен 
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме! В словото си председателят на НС на БСП напомни, че осемчасовият работен ден поставя граница на експлоатацията Подробности за пожара в Мол Не се стига до паника, много пожарникари се заемат с гасенето на огъня
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България "Нека почитаме чуждия труд", акцентира той В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни Всичко, от което се нуждаете, са няколко обикновени съставки
Психолог направи на пух и прах ергените Какво всъщност стои зад поведението на тримата ергени и техните „романтични“ решения Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май Призовават за мир, по-високи заплати и по-добри условия на труд