Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Съквартирантите импийчнаха президента си: Нора Недкова си тръгна с подвита опашка от "Вип Брадър"

Ключови думи:
Президентът на "Вип Брадър - женско царство" бе изненадващо импийчнат от съквартирантите и зрителите на предаването. Нора Недкова си тръгна първа от Къщата с подвита опашка. Въпреки огромните й претенции и вечни опити да изпъкне на фона на останалите, за една седмица плеймейтката успя да подразни всички и сякаш предизвика изгонването си. 

Колоритната силиконка не успя да задържи вниманието върху себе си, тя бе всеобщ дразнител и повечето от съквартирантите я обявиха за тотален егоист и мърляв човек. Тя събра огромно количество номинации. 

Така Нора Недкова бе детронирана от всички длъжности, които си присвои. 

На излизане тя обяви, че симпатизира на Ваня Костова и смята, че тя трябва да спечели риалитито. Нора се възползва от привилегията си и даде на Ваня имунитет при следващите номинации.
5
Коментара по темата
5.
123
18.09.2018 05:40:22
Много грозна но в устата става.
4.
da da
18.09.2018 01:21:57
тъпа и грозна ама ако ти се нагъзи ще и го набуташ нали?
3.
Оня от Бургас
18.09.2018 00:53:18
Бахти наглото копче
2.
007
17.09.2018 23:28:06
Тия плеймастии излизат като от калъп. Прости, нагли циганки. И забележете тва грозилище е бъдещ висшист по маркетинг - дума която тва нещо не може да разтълкува.
1.
Златка
17.09.2018 23:17:28
Такова тъпо и грозно парче няма
  Добави Коментар
Сол в канала: защо е полезно Евтин домашен метод Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути Свежа комбинация
Отиде си Красимир Лаков Той бе дългогодишен журналист Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха Предстои Волейболна лига на нациите и "лъвоете" ще атакуват исторически първи медал в нея
Двойна драма с пътната обстановка Обходният маршрут на пътя Смолян - Пампорово също е предизвикателство Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им Класическо ястие с богат вкус, което винаги събира семейството около масата
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност "Радев има нужните качества", каза бившият председател на НС  Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена Певицата ще представи родината ни на "Евровизия"
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите Досега се смяташе, че продължителни засушавания между VIII и IX век са довели до изоставянето на големи градове Сериозен успех за отбора на "Бургас" В борбата
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница Легендата се почувства зле преди мега дербито между Манчестър Юнайтед и Ливърпул Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна Избягвайте неокосени тревни площи, съветват експертите