Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Eто защо Алисия изяде няколко шамара от Бирмата

Ключови думи:
Фолк певицата Алисия е била публично пребита от вече бившото си гадже  Георги Станоев – Бирмата. Изпълнилката от Вакарел е изяла няколко плесника от ревния мъж преди свое участие в Благоевград, твърди „Уикенд“. Свидетели на сеира станали стотици хора.

Певицата, ступана пред десетки хора в югозападното градче, отмени участието с лъжата, че е паднала по стълбите. Малко преди изпълнителката да започне да пее в нощния клуб, пернишкият бизнесмен влетял с двама от о почнал да й крещи пред смаяните посетители.

Милионерският наследник започнал да обвинява доскорошната си половинка, че спи с шофьора си. „Знам, че се чукаш с него, всичко разбрах. Докато си била с мен, си имала връзка с него! Как може да паднеш толкова ниско“, крещял обезумелият баровец.

След скандала пред погледите на много присъстващи Бирмата я дръпнал настрана, където започнал да налага крехката брюнетка с шамари, пише изданието. След ударите на пернишкия милионер Алисия паднала на земята. Въпреки това той продължил да крещи на певицата, която криела главата си с ръце от страх боят да не продължи.

Алисия си извадила медицинско с цел завеждане на съдебно дело, но майката на Бирмата, с която са приятелки, се е опитала да я разубеди.
4
Коментара по темата
4.
Тотко
06.09.2018 20:52:51
Хванал си поп-фолк певица за жена, която пее само плътски удоволствия, спала със сумати народ и после се очудва. Хаха, много им се чудя на мъжете, които гонят силиконки, чалга диви, миндили и прочее жени целящи да привличат всячески вниманието на мъжете и после реват, че се чукали на поразия. Ами чукат се и още как. Семейство се гради с истински хора, а не пластмасови кутийки. Изпичайте си акъла, пичове, че после мамата си трака.
3.
Дайте news
06.09.2018 18:51:57
Маните я таа,
ми дайте инфо за прането на пари!
Другите медии трупат рейтинг, вий спите
2.
gaz monkey garage
06.09.2018 18:37:07
Егати курвата
1.
Сайгоната
06.09.2018 18:32:17
Егати комплексара
  Добави Коментар
Как да направим домашен хляб Вкусно и приятно Телата на четирима мъже са открити в две реки На Балканския полуостров
Тиквички със сирене и чесън: Лесна и вкусна рецепта Идеално ястие за лятото Мъж не е виждал 11-месечната си дъщеря заради отказ за виза Той е роден в България, но няма гражданство
Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона Кметът на София с коментар за Джирото Много е доволен
Какви партньори търсят зодиите: Любовни предпочитания и съвместимост според астрологията Какви качества търсят зодиите в партньора си Министърът на спорта говори за Обиколката на Италия Подчерта значението, че сме съдомакин
Почина човек на културата Напусна ни Русан Стаменов Кристиан Титрийски блести, на крачка е от титлата в САЩ Той е голяма надежда на спорта ни
Бърза и лесна шкембе чорба - става за 30 минути Как да приготвите вкусна и ароматна шкембе чорба без да губите време Перфектната любовна комбинация според астрологията Как две зодии създават перфектния баланс в отношенията си