Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Невероятно! Българин поема удари с чук по цялото тяло, без да получи и драскотина

Смелчагата твърди, че има стоманено тяло и може да поема смъртоносни удари
Ключови думи: Стоманено тяло, Мистър Димитров, удар с чук, българин, демонстрира

Той дава на хората да го удрят с всичка сила и да скачат върху корема му. Поема удари с юмруци и дори с чук по цялото тяло: корема, краката, коленете. Троши без проблеми дебел дървен кол с тялото си. Тренирал е 10 години по най-трудните начини и е превърнал тялото си в стомана. Не усеща болка от ударите, нито има травма или каквато и да е драскотина.

Той е българин е се подвизава в социалните мрежи като Мистър Димитров. Видеото, което показва, е гледано над 170 000 пъти и коментирано от стотици хора.

“Аз демонстрирам Стоманено Тяло. Това е техника, която позволява на този, който я е усвоил, да поема смъртоносни удари, без да ги усети или да има каквато и да е травма! НЕ ПРОБВАЙТЕ да правите нищо от това, което демонстрирам, понеже може да получите сериозни наранявания или дори смърт”, предупреждава той.
11
Коментара по темата
11.
баба Пена
14.07.2018 11:53:44
И моя дядо ме пердаши с буздогана дето свари ,но аз съм тъй издръжлива
10.
мислещ
13.07.2018 22:02:46
Това някакво преброяване на идиотите ли е !? Ще го ударят с този чук и нищо няма да му стане,а после един мармот ще обяснява как е тренирал !
9.
9
13.07.2018 20:36:43
Българи! ЮНАЦИ!
8.
Лечо
13.07.2018 17:26:14
Жената и тя поема тласъци ама отзад .
7.
давд
13.07.2018 16:16:48
Невероятно!
6.
на корав ли са праиш
13.07.2018 15:54:25
на корав ли са праиш е. Няа да ви дойдат акълите у кухите тикви. ти си за психиатриа е. почни работа пусти завод, пуста работа от сутрин до вечер да видим дали ша мислиш глупости е. Тоа народ истреще, некои скачат от блокое мислят са за птици, други с чуци играят и паета. Дай дат го рясна тоа чук у глаата куха да та видим дали даржиш е чуек.
5.
Абе
13.07.2018 13:55:08
Тоа е техника която мн трудно се усвоява. Ако само малко разконцентриранще го потрошат
4.
Реалист
13.07.2018 13:37:34
Този дебелак от един шамар ще падне. Тресът му се сланините дори като му пускат стериопорените павета. Цигански номера . С този чук уж го одрят. С тежък чук по меко тяло никакви поражения няма чука дори скорост не набира. Само с пръчката на чука да го видим като го изпука какво ще стане. Евтини глупости
3.
Баба
13.07.2018 12:31:48
Като остарее ще разбере колко е устойчив
2.
Реалист
13.07.2018 12:26:34
Браво на момчето!
1.
Реалист
13.07.2018 12:21:59
До къде я докарахме от езичесво, врачки, Ванги , магзосници и безбожие . Народа полудява . Вразумете се , не грешете и психиката ще е здрава. Дамо този загубен човек да се намери и да се излекува.
  Добави Коментар
7-те вида секс, които допадат на нежния пол Толкова много жени, а толкова малко предпочитания Цветът, който привлича любовта като магнит: Не е червено, нито розово Този нюанс работи на много по-дълбоко ниво, като привлича не просто мимолетен флирт, а истинска духовна близост
4 зодии, които намират яснота в края на лятото Тези знаци започват нова житейска глава Най-вкусният десерт без печене, а ви трябват само тиква и кондензирано мляко Предлaгaме ви идея зa лесен, нo впечaтлявaщ тиквен десерт с мек кaрaмелен слoй, кoйтo нaпoмня нa изискaн рестoрaнтски специaлитет
Ако искаш да се ожениш, не носи такива дрехи Изхвърли ги от гардероба си или приеми, че ще останеш завинаги сама  Емануела изневерила на Елвиса с най-добрия му приятел Елвиса спипал любимата си в изневяра, макар самата тя да отричала, че е била интимна с Арсенов
Българин изчезна при гмуркане в Охридското езеро В момента се предприемат мащабни мерки за издирването му Общински съветник и бъдещ кандидат за президент - Ванчето Григорова заголи бедър и нагорещи страстите “Магнолията е магнолия, когато е на път”…, написа тя в социалните мрежи под горещия кадър
Когато нямам време или ме мързи, готвя пилето с картофи с този чалъм Минимум мръсни чинии и пропилени усилия! Идеално за заети домакини Още един хеликоптер се включи в гасенето в Сунгурларско Огънят обхвана около 10 хиляди декара горски територии, ниви и лозя
Мария Илиева за първи път показа дъщеря си (СНИМКИ) До този момент Мария Илиева стриктно пазеше самоличността на момиченцето, като споделяше единствено снимки, на които лицето ѝ не се виждаше Световноизвестен рапър слуша Галена и диджей Дамян на брега на Тихия океан Нашата чалга озвучава пътуването на звездата