Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Щерката на Анахид Тачева влезе в японска секта

Ключови думи:
Дъщерята на Анахид Тачева – Теодора, която преди година опита да отнеме живота си, предозирайки с хапчета, е влязла в японска секта. От скоро наследничката на тв говорителката и актьора Коста Цонев се увлякла по източното учение юмейхо.

Този вид философия няма много поддръжници у нас, а в Страната на изгряващото слънце се ползва с противоречиви мнения. Всъщност юмейхо изучавало връщането към природата и увеличаването на жизнените сили. Теодора неотдавна се записала на курс при терапевт у нас, който дори ѝ издал две дипломи, че е преминала през обучението, които ѝ давали възможност да практикува като професионалист в областта. В момента дъщерята на Анахид Тачева зарибявала приятелите си по учението и по този начин се опитвала да изкарва пари, за да се издържа.

След като не ѝ провървя на сцената на „Гласът на България“ и сестрата на Димитър Цонев не можа да съживи певческата си кариера, се ориентирала в коренно различна ниша. Първо опитала да преподава италиански на деца, тъй като дълги години е живяла на Ботуша и езикът ѝ бил на високо ниво, но и в това начинание ударила на камък. Сега се надявала в ролята на терапевт да пожъне по-голям успех, като правела масажи и държала лекции срещу скромно заплащане.

Отскоро Теодора се оправяла сама, защото майка ѝ Анахид най-после се отърсила от параноята дали щерка ѝ няма да си посегне повторно на живота и се върнала в Америка, където пребивава от десетилетия. Единствените близки хора до сестрата на Митко Цонев в момента били вдовицата му Мариана, дъщеря му Деси и синът му Димитър, с които Теди успяла да затопли отношения въпреки имотните скандали, които доскоро роднините имаха, пише Ретро.

За да спрат разправиите, Мариана откупила дяла на Митко на от наследственото жилище, което баща им Коста оставил на столичната улица „Славянска беседа“ срещу 100 хиляди лева. С парите Теодора си взела собствен малък апартамент в кв. „Лозенец“ и поне вече не била бездомна.
1
Коментара по темата
1.
О...йе
08.07.2018 14:45:52
Някои не могат да съставят изречение!?!
  Добави Коментар
Звездата на "Ливърпул" Диого Жота загина в катастрофа Кончината на португалския национал идва 2 седмици, след като се ожени за любимата си Бургаският държавен университет ще си сътрудничи с университета в Алания
Кой и защо иска да я убие Мила Роберт в откровено интервю пред Мон Дьо  Богато гадже я глези с частен самолет На приказната дестинация компанията пристигна с частен самолет, а влюбените позираха гушнати в него
Хората от тези зодии нямат чувства и мислят само за себе си Главното за тях е те да се чувстват комфортно, а за вас и емоциите ви.. е, ще остане време утре, може би Шофьор удари шамар на колега
Отношенията между тях са огън и жупел, но има и много любов Двамата имат вече пораснал син Ефрем, който е на 21 години. Той се снима като малък във филма "Още една мечта“, тренирал е футбол, но впоследствие тръгна по съвсем различен път Най-крехките жени са от тези зодии Те искат да знаят, че могат да разчитат изцяло на мъжа до себе си
Случайно видях, че сестра ми е сложила тоалетна хартия в гардероба, причината ме изуми Една ролка евтина тоалетна хартия може да помогне за премахване на миризмите в затворени пространства във вашия дом Вече не е депутат Гласуваха му оставката
Шокиращо разкритие за един от затворените хосписи Имало е болен от СПИН Бившето ГДР търси жители за обезлюдени градове Наемите са ниски, първите 4 седмици - безплатно