Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Като на кино! Нахлуха в дома на мъж и отвлякоха кучето му

Ключови думи: куче, кражба, дом, полиция,
Сцена като от холивудски филм се разиграла в Лом вчера, пише BulNews.bg. Трима души са нахлули в дома на мъж и със сила отвлекли кучето му, съобщиха от полицията.
Случката е станала около 19.15 часа. В жилището на 54-годишен ломчанин нахлули двама мъже и жена. Единият от натрапниците хванал за гушата домакина и започнал да го заплашва. През това време жената извела от дома кучето на стопанина – белгийска овчарка на година и половина. След това и тримата изчезнали с животното.

След минути потърпевшият сигнализирал в полицията за случилото се. Той познавал нападателите си и съобщил самоличността им на полицията. По думите му, това са 48-годишният Е.А. от Лом, криминално проявен и осъждан, живеещата с него на семейни начала В.И. на 28 години от Перник и 48-годишният К.К. от София.

След проведено разследване от служители на група за охрана на обществения ред, около 22 часа същата вечер Е.А. и В.И. са заловени в дома им и са доведени в районното полицейско управление.

Кучето обаче не е намерено. Ломските „Бони и Клайд“ го укрили и отказват да посочат на ченгетата и собственика местонахождението му.

По случая е образувано досъдебно производство. Е.А. е задържан за срок от 24 часа. Работата по случая продължава.
2
Коментара по темата
2.
5228c
18.06.2018 20:00:14
надявам се да не е бил John Wick
1.
123
18.06.2018 11:39:56
Потресен съм. Добре,че има плява да се запълва сайтчето.
  Добави Коментар
Гърция спира наемите в брой: От 1 октомври всичко минава през банка Наемателите рискуват да загубят жилищни помощи, а собствениците - 5% данъчно приспадане Почина Франко Барези - сърцето и вечният капитан на Милан Легендарният защитник си отиде на 66 години, оставяйки след себе си 719 мача, шест титли на Италия и три европейски триумфа
Кошмарен жребий дебне ЦСКА: Аталанта, Монако и Брайтън сред възможните съперници При отпадане от Макаби Тел Авив армейците ще бъдат непоставени в решителния плейоф за Лигата на конференциите Изрод застреля котка в Айтос пред очите на малко дете Заподозреният е задържан, а при доказано престъпление в присъствието на дете законът предвижда до 8 години затвор
Демерджиев прати сигнал срещу Пеевски до Сметната палата Вътрешният министър иска проверка за разминаване между декларираното имущество, доходите и разходите за частни полети Нови кадри от хижа Петрохан: Курабийки и неизпечен хляб останали след трагедията Видеото показва стаите, работилниците и кухнята след пожара, но не разкрива кога са приготвени храните
Търговците натиснаха спирачка на цените, но юлската инфлация остава 4,4% Бизнес климатът се подобрява в промишлеността и строителството, докато секторът на услугите очаква по-слабо търсене Официално: България избира президент на 25 октомври При втори тур избирателите ще се върнат пред урните на 1 ноември, парламентът постави началото на подготовката за вота
Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа Рекордьорът по изкачени осемхилядници е бил с още 9-има алпинисти под Броуд пик, тече издирвателна акция Арестуваха жена от Сливен в Сарафово след положителен тест за амфетамин 35-годишната нарушителка ще прекарала денонощие в ареста
Мария Илиева и Стенли превръщат гората край с. Изгрев в концертна сцена Фестивалът Странджа манджа събира местните вкусове, традициите и две от най-разпознаваемите имена на българската музика Над половината фирми у нас са без служители, големите държат 67,6% от заетостта НСИ отчете 43 315 нови предприятия за година, но само 284 от тях стартират с поне 10 наети