Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Един от обирджиите в Нова Загора е бил замесен в отвличането на сина на Венци Стефанов!

Ключови думи: лилков, стефанов, венци, син, бургас, флагман
Един от задържаните за въоръжения грабеж в Нова Загора е много известно лице в крими средите, пише БЛИЦ.

На 1-ви декември миналата година въоръжени крадци са обрали мъж и две жени от частен дом в Нова Загора.

На 5 юни, тази година, са задържани П.И. на 41 години от град Сливен, криминално проявен за кражби, грабеж, палеж и изнудване, С.Ш. на 39 години от град София, криминално проявен за кражба и грабеж и П.В. на 40 години от село Зимница, криминално проявен за грабеж. 

Мъжът с инициали С.Ш. е небезизвестният Славейко Шишков, който е син на починалия Светльо Шишков, който пък беше собственик на една от най-големите фирми за бойлери в страната. Шишков-старши издъхна при нелеп инцидент в село Хераково преди около година.

Тогава Светльо Шишков се опитал да помогне на свои работници да преместят метално съоръжение, което обаче се е опряло в кабели с високо напрежение. Последвалото късо съединение е оставило на място Шишков-старши и служителите му.

Задържания Шишков-Младши е един от най-опасните бандити на територията на България. За него има данни в службите, че е бил един от аверите на прочут мафиотски бос.  Името на Шишков преди време изплува и в отвличането на собственика на футболен клуб "Славия" Венцеслав Стефанов - Димитър.


0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим Властите с изявление по казуса  Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани влизат в клуба Предлага дискретност и лукс, дизайнът е на легенда от Формула 1
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие Санкцията надвишава 10 милиона паунда Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС Служебният министър на енергетиката взе участие в заседание на Съвета на ЕС по енергетика
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е Треньорът се отдаде на фитнес Роден на този ден - Йозеф Менгеле, най-зловещият лекар на Третия райх Мрачната биография на "Ангела на смъртта"
Втора смяна на шефа на АПИ от страна на кабинета ''Гюров'' за месец Тодор Атанасов е назначен със заповед на служебния регионален министър Николай Найденов Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година 
Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Нов рок проект от Бургас: DEO представя „Гледай ме в очите“ Зад песента стои изцяло бургаски екип, а продукцията е на Music Bakery
Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО