Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Зрелищно ВИДЕО с бягството на страшилището Пелов от затвора и гонката с прословутата чистачка!

снимки: btv
Ключови думи:
Бягството на рецидивистите Владимир Пелов и Радослав Колев на 3 април, е запечатано от две охранителни камери, съобщава btv. Те са засекли стъпка по стъпка действията на мъжете, както и липсата на реакция от страна най-малко на 10 надзиратели.

Ето бягството секунда по секунда:

След час обиколка, в 15:41 ч. Владимир Пелов и Радослав Колев стигат до стаята за получаване на техника. Стоят встрани, в очакване.

15 секунди са им необходими, за да прескочат стъклото. Оръжието се вижда ясно в ръцете на Пелов, който успява да събори на земята служителя на затвора.

Следват още 36 секунди, в които бегълците излизат до пост 1. Двамата не очакват, че ще се разминат с друг затворник, облечен с червена тениска.

Той е на по-лек режим и се връща от лафката за кафе. Чува изстрелите и вижда как двамата избутват надзирателя, който дори не може да си извади пистолета.

Затворникът хуква след Владимир Пелов и Радослав Колев.


Чистачката също.

Накрая около пост 1 се събират поне десетина надзиратели.

И никой не пресича улицата, за да види докъде са стигнали опасните рецедивисти.


Вижте видеото:



5
Коментара по темата
5.
УМБАЛ Директор
14.04.2018 19:27:26
Вече не ме е страх да вляза в затвора.
Само да е в Софийския централен. Там вече сигурно взимат рушвети , че да те вкарат там.
Няма толкова тъпи ченгета. Иначе стачкуват пичовете.
4.
Абе
14.04.2018 14:37:01
Абе какво стакло. То е до краста, вусок прозорец. Те да не, са луди тез, там. То нее почивен дом. Как може, да няма никаква, защита и така да, са, спокойни. Трябва, дуректора веднага, да баде уволнен и всички които са били на смяна. Та те не, реагират изобщо. Егати надзирателите и затвора. То ако варви така, всички ще избягат. Дее Бойко. Нали е много силен. Кадее контрола. То това прилича повече на почивен дом.
3.
Ами
14.04.2018 02:03:17
То видео няма. От срам са, го изтрили. Ама туй правителство трябва, да разбере. Без пари никой не работи. Кой ще рискува да го грамнат за 800 лв заплата. Ако има, стимул3000 лв е друго. Всеки ще, се намеси. Сега сигур тез надзиратели са изпратени от борсата безработни готвачи или сервитори и вие каквоночаквате. Той получава 800 лв примерно едва ли джон интересува кой ще избяга. Или си мислят че тез идват, да им разказват приказки за кумчо валчо хаха. Луда даржава. Ако си плащат норамално ще има нормални кадри. И да гинуволнят все, едно. За тез пари утре ще на, друго масто..
2.
бургазлия
13.04.2018 23:09:37
Бахти и мърдите. Иначе като реват за заплати са много енергични.
1.
Васил
13.04.2018 20:48:27
Това е само едно от доказателствата че няма държава,,всичко е деградирало и пред разпад.
  Добави Коментар
Колко са работещите бедни в Европа Всеки пети взима ниска заплата Гръцките власти заловиха българи трафиканти... на овце Животните са открити в окаяно състояние
Дара заминава за чужбина, за да се подготвя за "Евровизия", феновете й я вдъхновиха Тя ще твори в съседна Румъния Война в българския футбол? Заплашиха с убийство звезда на Лудогорец Пролетния полусезон започна със звучен скандал
АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия Основен приоритет е поддържането на най-високо равнище на безопасност Герой: 13-годишно момче плува с часове, за да спаси майка си и по-малките си братче и сестриче Детето има непримирим дух, намерило е сили и да спринтира на сушата с почти напълно схванати крака
Над 4 метра сняг в Япония: десетки загинали при бедствието Властите мобилизират армията за помощ, докато студената вълна сковава десетки региони Световен шампион с Аржентина си спомни за битка между ПСЖ и Локомотив София Той разговаря с бургазлията Кирил Евтимов
Обявиха оранжев код в Бургаско за 5 февруари, чакат ни валежи и силен вятър Опасно време в цялата страна, в южните части на страната кодът е червен Масови евакуации и транспортен хаос в Испания и Португалия заради бурята „Леонардо" Над 3000 души са евакуирани в Андалусия, затворени са училища и железопътни линии, а властите предупреждават за риск от тежки наводнения и свлачища
Българският турист ще бъде защитен на 100% при пътуване, решиха в НС НС прие на първо четене създаването на Туристически гаранционен фонд, който ще се грижи за връщането на пътуващите от чужбина, както и за възстановяване на средства при фалит на туроператор Тайната домашна рецепта за подсилване на имунната система Джинджифил, мед и лимон са естествения начин за здраве