Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Поморийските търговци ще посрещнат сезон 2018 в чисто нов летен базар

Ключови думи: търговци, поморие, базар
Поморийските търговци ще посрещнат сезон 2018 в чисто нов летен базар. На мястото на съществуващите стари павилиони в центъра на града предстои да бъдат изградени 20 самостоятелни търговски обекта – метални конструкции с алуминиева дограма и големи витрини.

Преградните стени ще бъдат от двоен гипсокартон и минерална вата за шумо- и топлоизолация. Търговските обекти, както и откритите търговски площи пред тях, ще бъдат покрити с вълнообразен метален навес.

Вече е обявена процедура за избор на изпълнител на проекта и в началото на лято 2018 откритият летен базар ще има обновен модерен облик.


12
Коментара по темата
12.
*********
02.04.2018 10:20:58
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
Reality Hits Hard
28.03.2018 20:23:03
Едни и същи пишат в защита на престъпниците в общината - роднини, наркомани и обикновени педерасти. Цитираните "проекти" по-долу са компрометирани точно колкото премълчаните синя зона, велоалея, парк езерото, Перла и т.н.
Кво ли не правят няколко общински трола за сергийка на центъра и заплата за клати мадури по цял ден.
10.
уф омръзнами един и същи човек да пише тук
27.03.2018 11:26:43
под различни имена едни и същи коментари
9.
Петър
27.03.2018 07:23:52
Ами недоволни ще сме, Глас!
Лоша е инфраструктурата, за която Общината е длъжна да я поддържа, а не да изгражда базар за търговци!
Улиците приличат на следвоенно време, канализацията излиза на улицата при всеки дъжд, то няма улици по точно, когато има дъжд! Кмета иска да направи Поморие огледален образ на Венеция ли?
Ще съм доволен, когато данъците, които плащаме се поддържа инфраструктура подобаваща на курортен град!
Когато всяка пешеходна пътека бъде осветена!!!
Когато спре да полива частна общинска собственост с питейна вода!
Когато започне да създава условия за развитие на бизнес, а не да гони инвеститори!
Когато променят системата за управление на отпадъците, които данъци са доста солени, ако сравняваме изпълнението, и със сходни на Поморие градове!
Доста неща трябва да бъдат променени за да може Поморие да се развива! Тези хора не могат. Те са бреме за всички поколения, и трябва да го разберат!
8.
глас
26.03.2018 13:38:53
Вечно недоволни "прохесори" по всички въпроси . Какво лошо има да се подновят тези грозни полубараки . Трябва все някой да каже нещо лошо. Това са хора които не гледат по далече от носът си. Кажете нещо позитивно за пристанищата , за крайбрежната пътека ,за разширените детски градини, санираните блокове които промениха визията си, това което се прави в малкото училище , кръговото които някои хора безобразно плюеха и много други придобивки в нашия град.
7.
*********
25.03.2018 18:51:46
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
поморийската простотия няма край
25.03.2018 15:35:32
Абсолютно ненужен проект. Изсрано от всякъде. Иначе - дупки, кал, вечер тъмница по главните улици, пестим от ток и сметоизвозване.
5.
ole male pak boza
24.03.2018 21:02:34
ПАВИЛИОНИТЕ МИ ПРИЛИЧАТ като НА СПИРКИТЕ В ГРАДА-без идея как може да се използват.
Що за капацитет е бил техния създател,недоумяваме!?
4.
Поредния ялов проект на Общината
24.03.2018 16:34:46
Непрактични и малки павилиончета на които можеш да продаваш дамски превръзки и банички с боза!
3.
Неа
23.03.2018 13:03:25
Европейски базар
2.
*********
23.03.2018 11:58:37
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
красиво но НЕУДОБНО ЗА ТЪРГОВЦИТЕ
23.03.2018 11:10:01
НО АРХИТЕКТИТЕ И СТРОИТЕЛИТЕ СИ ЛАПНАХА ПАРИТЕ СЕГА НАЕМАТЕЛИТЕ ГИ ОЧАКВА НЕУДОБСТВО И ГОЛЕМИ НАЕМИ –––ДОКОГА БЕ ХИТРЕЦИ ХАХАХА
  Добави Коментар
Зеленски разкри дали се плаши от избори и какво се планира за АЕЦ "Запорожие" Той говори за новия американски мирен план Известен актьор обвинен в серия изнасилвания Съдебни проблеми за Ръсел Бранд
Дядо загина при пожар в Благоевград Полицията разследва фаталния случай Предстои бяла Коледа! Обявиха жълт код за обилен снеговалеж в почти цяла България Само областите Пловдив, Бургас, Стара Загора, Ямбол, Благоевград и Хасково се очаква да са без бяла покривка
Интензивен е трафикът за товарни автомобили на границата с Турция, а за леки коли на границата със Сърбия Властите с важна информация Украински дронове атакуваха Москва Няма сериозни поражения в руската столица
Пускат VI блок на АЕЦ "Козлодуй" отново Блокът беше изведен от експлоатация на 21 декември заради установен дефект  Трагедия в спорта: 27-годишният Сиверт Гуторм Бакен е открит мъртъв в хотел в Италия Европейският шампион и победител в старт от Световната купа е бил намерен безжизнен само дни след състезание във Франция
Зимата настъпва: В Северозападна България дъждът преминава в сняг, очаква се влошаване на времето Meteo Balkans предупреждава за понижение на температурите, гъста мъгла и валежи от сняг в навечерието на Коледа Българите пият по-малко домашна ракия, от Gen Z почти не посягат към нея Проучване показва сериозен спад в консумацията на ракия - поколенческата промяна и урбанизацията променят навиците на нацията
Взрив в Москва отне живота на двама полицаи и заподозрян при опит за задържане Инцидентът е станал през нощта на 23 срещу 24 декември в южната част на руската столица Легендарният Елин Топузаков удари рамо на бургазлия Топчо зарадва финансисти за Коледа