Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Лют екшън! Ценко Чоков-младши вилнее в дискотека, плаши с убийство и палежи общински съветник

Ключови думи:
​Меле между общински съветник, децата му и сина на Ценко Чоков - Спас затвори дискотека в Козлодуй, съобщава BulNews.bg. Мелето се развихрило заради нарязани гуми на коли и завършило със заплахи с палеж и убийство.

Общинският съветник в атомния град Ангел Лалюв, който е собственик на ресторант в центъра на града, празнувал юбилей в заведението си под дискотека „Мармалад“. Малко след полунощ било установено, че са спукани гумите на двата автомобила на съветника, които били паркирани на уличката зад ресторанта. Племенникът на Лалюв решил да провери какво става при охраната на дискотеката, но там се спречкал с по-големия син на бившия кмет на Галиче Ценко Чоков – Спас, и се върнал бит. Тогава съветникът и синовете му на свой ред решили да се разправят с побойниците. Боят се пренесъл навън и завършил с окървавени носове и синини.

Сега всички вадят медицински и твърдят, че другият пръв е започнал и си разменят заплахи, а полицията изяснява скандала.

„Неприятна история. Сбиха се момчетата. Всичко започна с това, че някой беше надупчил гумите и на двете ми коли, които бяха отзад на паркинга. 30-годишният ми племенник реши да пита охраната на дискотеката дали са видели или чули нещо. Там някакъв младеж му казал – „аз съм ги надупчил, ти какво искаш“ и после не знам какво е станало, но племенникът ми слезе долу и беше целият в кръв. На мен това са ми гости и отидох там със синовете ми. Не сме се били. Сбутахме се нещо и това е. Казах им, че имам празник, а бият племенника ми. Същото момче, беше там и се заканваше, че ще ме убива, ще ме пали. Помолих ги да приберат този младеж, да не стане по-лошо. После разбрах, че е Спас Чоков, защото него не го познавам. Баща му познавам. Казах им да го махнат от там, а те го пазят. После се прибрахме вътре и уж всичко приключи. Даже казах на момчетата да не излизат отпред пред дискотеката, а да пушат отзад, зад ресторанта. Само че след известно време онзи Чоков дошъл отзад и той. Какво прави там, като там не е входа на дискотеката, не знам. И там пак се сбили. Момчешка работа, но ето ти сега обяснения в полицията и разправии. Аз затова не подадох сигнал в полицията за гумите, защото не исках да си развалям празника. Имах над 100 души гости и не исках да ги оставя, за да се занимавам с подобни неща. Това, което ме притеснява е, че този младеж заплашва с убийства, с палежи. Аз 19-години съм тука – нямам охрана, нямам камери, нямам СОТ и никога не съм се нуждаел от специални средства за охрана. Сега – какво стана? Остави че ми отиде празника, но и жена ми се притеснява, семейството ми се притеснява. Племенникът ми от Гложене е с комоцио. Много неприятна работа“, разказа за случая Ангел Лалюв.

Информацията беше потвърдена от полицията. От там заявиха, че около 1 часа през нощта в петък срещу събота получили сигнал за сбиване. Когато отишли на посоченото място обаче нямало никой. На следващия ден те прибрали Спас Чоков и аверите му за разпит, след което ги освободили. По случая тече досъдебно производство.
2
Коментара по темата
2.
Хах
16.01.2018 08:32:58
Как може това лайне да си прави каквото иска?! Как не се е наел някой да го върже за едно дърво чисто гол в гората?!
1.
!!
16.01.2018 08:11:31
Тоя паляк още ли мутрее по села и паланки? Отидете в някой по-голям град така и после няма ви познаем кой кой е. Селяндури!
  Добави Коментар
Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Пациентът заведе иск за сериозна лекарска небрежност след 42 излишни медицински процедури Българинът, обвинен в шпионаж в Солун, остава на свобода Той има забрана да напуска Гърция и ще се разписва ежедневно в полицейското управление 
Правителството представи нова система за следене на обществените поръчки Така всеки ще може да следи къде отиват парите държавата Без такси за куфар в самолета, ръчният багаж вече ще е безплатен и включен в билета ЕС въвежда безплатен ръчен багаж и автоматични обезщетения при закъснение на полетите
Община Царево представя културната и фестивална програма до септември Очакват ви концерти, фестивални вечери, детски инициативи, изложби, театрални постановки и събития за малки и големи Започва Tales of Sinemoria 2026 - вижте пълната програма на фестивала От София и Будапеща до Берлин, Белград, Прага и Казабланка, отново се събират музиканти, чиито пътища рядко се пресичат на една сцена
Яростен критик на Путин разстрелян в Полша Междувременно Зеленски кани лидера на РФ на преговори в САЩ Какво ще е времето на Черноморието на 16 юни По Южното ще има много слънчеви часове до обяд, след това е възможно да превали набързо
Дневен хороскоп за 16 юни 2026: Любов и късмет за Везните Ден на важни разговори, нови възможности и съдбовни срещи, в който интуицията и търпението ще помогнат на много от зодиите да постигнат желаното B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Такива животоспасяващи устройства вече има разположени на ключови места в града Как да направим перфектните бързи спагети Ще си оближете пръстите...