Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Обраха касата на винарска изба

Ключови думи: обир, каса, пари, часовници
Метална каса, собственост на винарската изба „Мидалидаре естейт“, оставена незакрепена в офис е била задигната от неизвестни лица. Сигналът за изчезналата касета е бил подаден около обяд на 28 декември от служител на избатата с офис в братядаскаловското село Могилово.

При оглед на място чирпанските криминалисти са установили, че извършителят е проникнал в помещението след взломяване на врата от ПВЦ – дограма и стъклен портал, водещ към втория етаж на постройката.

Проникването е станало във времето между 17 часа на 27 декември и 8 часа на следващото денонощие. В касетката е имало 16 00 лв, 1 250 долара и 3 скъпоструващи ръчни часовника.

Образувано е досъдебно производство за престъпление по чл.195, ал.1, т.3 от НК, иззети са записите от монтираните в сградата охранителни камери.

По същото време е регистриран и грабеж от складово помещение на територията на „Локомотивно депо“ – Стара Загора. Откраднати са два контакторни блока и около 50 м. силов кабел.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Направете това с теменужките през февруари, за да цъфтят непрекъснато С тези съвети листата няма да се виждат от цвят! Чийзкейк Орео без печене – кремообразен десерт, който се топи в устата Приготвя се без печене и е идеален десерт за празник, гости или просто сладко изкушение у дома
Георги Ганов нахлу на сесия, удари жестоко общински съветник 57-годишният мъж е бивш кандидат за кмет Молдова потъна в тъмнина заради срив в електромрежата на Украйна Столицата Кишинев и редица други райони в страната останаха без електричество
Жените в живота на Димитър Рачков от първата голяма любов до предстоящата сватба Водещият ще сключи брак с бившата адреналинка Виктория Българският футбол загуби още една легенда, почина Спиро Дебърски Легендата на националния отбор и Локомотив София почина на 92 години, погребението е във вторник
Рибакина повали Сабаленка за титлата на Аустрелиън оупън Финалът на "Род Лейвър Арена“ оправда напълно очакванията за сблъсък между две от най-мощните тенисистки в съвременния женски тенис Еконт спира услуга Ще се оттегли от универсалните пощенски услуги
Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите Учредихме я без Ваше знание или санкция, за да имаме готовност за участие в предстоящия вот, написаха от партията Класическите пържени кюфтета стават сочни отвътре и хрупкави отвън с тайната на баба Перфектни са за гарнитура с картофено пюре, салата или топъл хляб
Тя е бременна с 12-тото си дете, а дъщеря й с първото Бебе номер 12 на Никол всъщност ще бъде леля или чичо на бебето на Меган, въпреки че ще бъдат на една и съща възраст Температурата в Москва падна под -20 градуса Снежната покривка в руската столица е намаляла вчера с един сантиметър