Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Десетки гости преминаха по звездната Алея на славата 2017

8 декември беше денят, в който изкуствата оживяха
Ключови думи: Гранд Хотел и СПА Приморец, Бургас, Алея на славата, трето издание, известни хора
По традиция, за трета поредна година, Алея на славата освети големите имена на Бургас, прославили града ни по света и у нас. 2017 г. премина под знака на операта и балета. В дните от Никулден до 10 декември включително, десетки посетители преминаха по Алея на славата и отдадоха почит на звездите в тези две изкуства. Диригенти, прима балерини, балетмайстори, оперни певци бяха представени чрез реквизит и съдържателни биографии.

Публиката на Алея на славата се запозна с Дора Валериева, Люба Колчакова,  Димитър Момчилов, примабалерината Галина Калчева, оперният режисьор и бас певец Александър Текелиев, балетмайсторът Хикмет Мехмедов, диригентите Емил Чакъров и Иван Кожухаров, тенора Любомир Бодуров, баритона Стоян Попов, Белчева- Михайлова – сопрано, оперните певци Найден Бороджиев, Иванка Узунова-Унджиян, Иван Динков и други светли имена от оперната и балетна сцена, с адрес Бургас.

8 декември беше денят, в който изкуствата оживяха и в миниатюри - кратки живи изпълнения на роял и виолончела, партии от най-популярните опери, балет. Събитието откри лично директорът на Държавна опера – Бургас Александър Текелиев.

Алея на славата 2017 г. се осъществи с любезното съдействие на Регионална библиотека "П. Яворов" – Бургас и Държавна опера - Бургас. Организатор и домакин на инициативата е Гранд Хотел и СПА Приморец.
Направете това и пържолите ще се топят в устата Рецептата е много лесна и проста, а резултатът е месо, което буквално само пада от кокала Разследват умишлен палеж пред къща на британския премиер Той е живял там със семейството си преди да се премести на "Даунинг стрийт 10"
Това са най-мразените зодии Невинаги се открояват с добро поведение 2 капки от това в шампоана и забравям за косопада, а струва само 1,50 лв. Днес ще ви разкажа за най-простия метод, който е не само ефективен, но и евтин
Шок! Цената на черешите удари 267 лева Ще поскъпнат ли продуктите с навлизането на еврото С тази тайна съставка оризът ще бъде напълно рохкав и никога повече няма да залепне Съществува един изключително прост трик, който напълно ще промени резултата
Животът ви ще е кошмар, ако се ожените за тези зодии Много хора се променят, след като си кажат заветното "Да" с половинката Българи в основата на парад в САЩ Симеон Николов с куп индивидуални отличия, Къндев блести на финала на Колежанското
Интересно събитие в Бургас: Стартира майсторският клас по флейта с проф. Айля Улудере В рамките на четири дни участниците ще получат по три индивидуални урока с продължителност 40 минути Португалец е в тежко състояние след катастрофа в столицата Пострадалият мъж е карал мотор, блъснат е от кола
Пловдивчанин наруши закона в Царево Мъжът кара пиян Инцидент с украинци в Свети Влас! 18-годишна получи медицинска помощ Пострадалата е освободена за домашно лечение