Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Среднощни скандали в парламента заради бюджета

Със среднощни скандали и процедурни прийоми завърши 17-часовият маратон по гласуването на бюджета за догодина
Ключови думи: скандали, бюджет, Антон Кутев, Свиленски,

Със среднощни скандали и процедурни прийоми завърши 17-часовият маратон по гласуването на бюджета за догодина. Днес депутатите имат още текстове за обсъждане, съобщава БНТ.
Пленарният ден за тях приключи малко след 3 часа през нощта, след като пет пъти времето за работа бе удължавано. Заради неочаквано дългия работен ден, от левицата използваха всички възможности на правилника, за да утежнят гласуването. Почти всеки текст бе прегласуван.
В късните часове на нощта нервите на депутатите повлияха и на дисциплината в залата. На няколко пъти се наложи председателят Цвета Караянчева да прави забележки на депутати.
„Вие денем не можете ли да работите? Само нощем ли ви идва музата? Какъв е смисълът, г-н Цветанов, тази вечер да работим до 1, а утре да спим до 10 часа?“, попита Георги Свиленски от БСП.
„Ако тези, които снимат отзад, утре покажат всичко, което се е случило, няма да има човек, който да не се срамува. Няма как в 12 през нощта да вървят едни милиони, които се обявяват! Това е животът на българските граждани“, каза пък Антон Кутев.
2
Коментара по темата
2.
2 bezdomnik i kloshar
30.11.2017 10:16:17
Докато политиците се карат за големия КОКАЛ
В АЙТОС МАСОВО СЕ КРАДЪТ ИМОТИТЕ НА БЕДНИТЕ ,ТОЧНО ТАКА САМО НА НАЙ-БЕДНИТЕ И ПСИХИЧНО БОЛНИТЕ И ВСЕ ЗА КЪСМЕТ ПРИ ЕДИН И СУЩ ВЪЗРАСТЕН НОТАРИУС ВСЕ НА НЕГО МУ СЕ СЛУЧВАТ ТЕЗИ НЕЩА А БАСРИ
1.
След 12 години
30.11.2017 08:08:43
Добро утро драги зрители и слушатели, утре очаквайте китайските инвеститори в Бургас, гореща новина от кухнята на властта. В малкия Китай се случват чудеса, икономическото чудо със приз за нобелова награда по икономика!
  Добави Коментар
Владимир Зографски влезе в топ 10 на Олимпиадата в Милано-Кортина Десето място на голямата шанца в Предацо е най-доброто олимпийско класиране в историята на българските ски скокове Електрически локомотив пламна в Русе Два противопожарни екипа потушиха огъня, а пътници от влакове от Горна Оряховица бяха извозени с автобуси
Бард събира на рождения си ден в Дома на писателя поети и музиканти Новата му стихосбирка „Лулата на спомена“ ще бъде представена във вторник от 18 часа в Бургас Осем години без Дядо Добри: Байлово почете своя най-смирен дарител Патриарх Даниил отслужи панихида в родното му село и го нарече пример за истински живот по Бога
Разследват пожара в следствената служба във Враца Окръжният прокурор Владимир Сираков каза, че огънят е причинил минимални щети Солните стаи в детските градини в Русе под ключ след забрана от здравните власти Родители настояват за отваряне на помещенията, а Министерството на здравеопазването оспорва ефекта от халотерапията
Първите пет бронирани машини "Страйкър" пристигнаха на пристанище Бургас Началото на мащабния проект за модернизация на Българската армия беше поставено в рамките на мандата на правителството в оставка "Шугър деди": Бившият бос на Google с 43 години по-млада любовница Той е забелязан в компанията на 27-годишната моделка Глория-Софи Бурканд
Сандов: Не вярвам, че мъжете от "Петрохан" са се самоубили Бившият министър посещава хижата за първи път през 2022 година Захарова нарече изявленията на Зеленски "блъфове на болен човек" Киевският режим измъчва Украйна
Оставиха в ареста мъжа, наръгал децата и майка си Синът му почина при разигралата се трагедия Годежен пръстен за 96 пенса разбуни Великобритания покрай Свети Валентин Супермаркет пусна лимитирана серия бижута, по-евтини от краставица, на фона на рекордни разходи за празника