Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Опасният рецидивист Суека избяга от затвора, търсят го под дърво и камък (СНИМКИ)

Ключови думи:
37-годишният Йордан Владиков, известен като Суека, е избягалият затворник от затвора в Пловдив. Рецидивистът не се прибрал след изтичането на отпуската му, съобщава "Трафик".  Присъдата на Владиков била временно спряна, тъй като си счупил крака и трябвало да излезе за лечение. Той е осъден на осем години лишаване от свобода и е излежал само две от тях. Присъдата е постановена при опасен рецидив, тъй като мъжът вече няколко пъти е бил зад решетките за кражби. След като не се върнал навреме в затвора, Владиков е обявен за общодържавно издирване, а малко по-късно е открит в къщата на баба си в село Марково.

Йордан е завършил Математическата гимназия под тепетата, като всички му казвали Суек. Това не е първият път, който лежи в затвора. Хващан е и друг път заради кражби и наркотици. Има две деца от различни жени, като и в момента има сериозна приятелка. Според негови познати, през лятото, докато присъдата му е била прекъсната, той е пътувал до Англия, за да си лекува коляното. След като е прибран отново зад решетките, Йордан най-вероятно ще получи само административно наказание, тъй като при спряна присъда, по закон не може да му бъде наложена вътрешна присъда. 


2
Коментара по темата
2.
Какви са тези тъпотии бе
23.11.2017 09:41:33
Какво означава "спряна присъда"? Демек, ако убиеца си счупи крака, докато го лекува, му спират присъдата и той е СВОБОДЕН човек, така ли?И като е свободен, защо да не забие и до Австралия, например?Там ще го хванат на "куково лято"!
1.
хах
23.11.2017 08:27:51
къв е тоз паляк ве флегманци
  Добави Коментар
Еврото скапва новогодишната нощ, а левът изчезва с Дунавското хоро в полунощ, Хотелиери и ресторантьори са в шах от очаквания хаос, заради еврото 84 души пострадаха след консумация на дюнери в частно училище Към момента 10 деца и двама възрастни остават хоспитализирани, а на останалите е оказана амбулаторна помощ
Областна администрация Бургас има нов главен секретар. Всички го познават Все още обаче няма назначени заместници на губернатора Владимир Крумов Бакалов„Митници”: По-силна марихуана и нови начини за маскиране, а рискът за децата нараства Марихуаната сега е в пъти по-силна от преди 10 г.
Представител на ВСС отрича заплатите да са по 20 000 лв., но не казва колко са И председателстващият съдебния съвет Магдалинчев пробва да бетонира Сарафов като и.ф. главен прокурор След 40 е най-добре да не пиете алкохол, за да не ви се случи това Тази възраст е най-подходящото време да преосмислите навиците си
Всяко жилище с пощенски код от догодина Мярката ще ускори полиция, пожарна, линейка и куриер Огнен ад във Враца отне живота на възрастна жена, дъщеря ѝ е в тежко състояние Пожар изпепели апартамент в жилищен блок 
Тарифата ѝ е 4 хил. лв. Водещата на „Биг Брадър” е най-скъпата инфлуенсърка у нас 10 дразнещи неща, с които мъжете влудяват половинките си Ако търсим пълна точност, най-вероятно списъкът би бил безкрайно дълъг, но свеждайки ги до 10-те лидери в подреждането, той добива ясни и до болка познати за всяка дама граници
Какво ще прави тази чалгаджийка - богатият мъж я изостави Двамата се бракуваха набързо през 2022 г., в разгара на скандал, свързващ бръмчалката с един от най-богатите и влиятелни бизнесмени у нас Въпреки мерките, загиналите от ПТП не намаляват Броят на починалите е нараснал с 15,2%, заявяват от Института за пътна безопасност