Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Съдят шофьор, искал да почерпи полицаи с 50 лв.

Ключови думи: полицай, подкуп, книжка, шофьор, съд

Шофьор без книжка се изправя на подсъдимата скамейка заради опит да подкупи полицаи. Станчо И. подхвърлил 50 лева в колата на униформените, за да не го санкционират. Той ще бъде съден от Окръжния съд в Русе, пише "Монитор".

Мъжът бил правоспособен водач до 11 юли 2014 г., когато му било отнето свидетелството за управление на МПС поради изтичане на всички контролни точки. На 3 ноември т.г. бил спрян за проверка в Русе, докато шофирал лек автомобил „Опел”.

Обяснил, че е забравил книжката си и се извинява за неудобната ситуация. Полицейският служител му казал, че ще извърши проверка. Тогава Станчо заявил, че има желание да почерпи, но униформеният категорично отказал.

Въпреки това мъжът пуснал три банкноти в служебната кола, като казал: „Мисля, че ще оправим положението, ще останеш доволен”.
2
Коментара по темата
2.
!!!!!!!
16.11.2017 19:51:31
Ми дай двеста се баро.като откажат пари малко било дай им повече бе г.з.угода нямате за това ще изчезне заради завистта и злобата си
1.
пп
16.11.2017 18:57:25
Като не искат парите, ами да не ги вземат! Голяма работа - много пък честни! Ако бяха 200 така ли щеше да е???
  Добави Коментар
Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие
Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца Карлос Насар взима съдбоносно решение Саботират ли в България Херкулес?
Президентът Радев: Задлъжняването е факт Държавният глава с тежки думи за правителството Убийство в центъра на София, извършителят се издирва Не са ясни мотивите за фаталното деяние
8 красиви имена празнуват Има много народни вярвания Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка
Гърми огромен скандал с двама от мъжете в "Ергенът" Здравеняк нагруби музикант Слънчево по Черноморието И в цялата страна като цяло
Зеленски с коментар за ситуацията в Покровск Думите му нямат нищо общо с твърденията от Москва Жестока вражда между банди в Брюксел Двама са ранени