Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кои са най-опасните пози в секса?

Ключови думи: секс съвети, флагман, за него, за нея
Разгорещяването в леглото носи не само удоволствие, но е свързано и с рискове - ново проучване разкрива кои са най-опасните за мъжете сексуални пози.

За целите на изследването, публикувано в сп. "International Journal of Impotence Research", авторите му са оценили нивата на риск, свързани с различни пози в секса, пише една.бг.

Специалистите са изследвали 90 мъже на средна възраст 39 години, получили "фрактура на пениса" по време на полов акт.

Оказало се, че най-висок риск - в 41 процента от случаите, крие т.нар. "кучешка" поза. Следва традиционната "мисионерска" поза, отговорна за 25 процента от травмите на мъжкия полов орган. На трето място е позата "ездачка".

Експертите отбелязват, че термините "счупен пенис" и "фрактура на пениса" са до известна степен подвеждащи, тъй като в мъжкия атрибут няма кост и реално органът не може да се счупи.

Въпросните термини по-скоро касаят неприятно и силно болезнено огъване на пениса. То се случва само при ерекция и се състои в разкъсването на специфични тъкани.
Първият признак за "счупен пенис" е характерно "изпукване", придружено от силна болка. Впоследствие атрибутът се подува.

Не всички подобни травми изискват хирургична намеса. Понякога са достатъчни налагането на пениса с лед и почивка. При всички случаи обаче пострадалият мъж трябва да се консултира с лекар, тъй като ако травмата не се лекува правилно, съществува риск от увреждане в дългосрочен аспект.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец Той уважи поканата на кмета на общината Тихомир Янакиев и кметът на Черноморец Росен Деспов Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Известният шеф-готвач разкрива как превръща обикновеното ястие в кулинарно удоволствие
Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Полша и Германия са под влияние на продължителен студ, с температури до -30 градуса и рядко срещано пълно замръзване на водни обекти Още две жени убити в рамките на дни, а институциите отново с оскъдна реакция Убийства в Койнаре и Брестак разкриват системен провал в защитата на жени от домашно насилие
Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Звездата от „Мисията невъзможна“ е разочарован от упадъка на някога луксозния квартал в Лондон Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Заради отказ да предоставят списък със служителите си
Бургас приветства премиерата на филма "Нас, които ни няма" Режисьор е бургазлийката Габриела Бозова  Гала се поболя заради рака на дъщеря си Най-вероятно звездата е под постоянно напрежение заради тежката диагноза на младата майка
Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане След месеци на подготовка за най-важната роля в живота ѝ – майчинството, чаровната синоптичка сподели, че отново ще се качи на сцената като Улла в мюзикъла „Продуцентите“ Президентът Йотова призова за край на политическото опиянение и фокус върху бъдещето на България В село Делчево вицепрезидентът подчерта значението на труда, традициите и обединението за просперитета на страната
Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите 1 февруари е обявен за Ден на признателност и почит към жертвите на комунистическия режим от Министерския съвет на Република България с решение № 37 от 20 януари 2011 г. Пазете се от това изчадие Думите са на големия Георги Христов