Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Шефът на Нефтохимик Николай Тодоров хвърли оставка, сърдит на Общината, че не отпускат пари

Николай Тодоров
Ключови думи:
Изпълнителният директор на Нефтохимик Николай Тодоров заяви намерението си да напусне поста, който заема. Той депозира оставката си, след срещата с Комисията по спорт, на която получи категоричен отказ за финансова помощ, съобщават от пресслужбата на клуба.

От пиар отдела на Нафтата допълват следното:


Общинските съветници, като представители на собственика на клуба – Община Бургас, намериха за нерентабилна инвестицията в Нефтохимик, където спортуват над 300 деца. Освен това, те подчертаха, че няма законово основание, въз основа, на което Общината да помогне финансово на общинския клуб.

Слабите резултати на представителния отбор също бяха посочени като довод клубът да бъде оставен без средства за съществуване. За съжаление фактът, че този отбор може да се конкурира по бюджет единствено с аматьорските отбори, бе пренебрегнат.

Въпреки финансовия дефицит, с който Нефтохимик се бори от началото на новия сезон, по време на срещата се направиха предложения за пълна финансова проверка. Припомняме, че само преди два месеца Нефтохимик бе подложен на тримесечен обстоен финансов одит, назначен от Общината.

Липсата на всякакъв вид подкрепа от страна на главния акционер и опитите да се утежни вече трудната ситуация в клуба продиктуваха решението на изпълнителния директор Николай Тодоров да освободи поста си. Предстои оставката му да бъде разгледана на заседание на Съвета на директорите.

10
Коментара по темата
10.
бургазлия
31.10.2017 19:56:32
През оная работа ми е за заводско-селските ви драми.
9.
до Дими
31.10.2017 13:17:52
Дими, заради такива куци сметки стигнахте до тук и ще дълбаете още дъното. Каква база на "цаците" ще купуваш ? Тя природата си знае работата, каквато и конюнктура да ви е помагала - тя е била до време. Истинския Бургас върви с истинския си отбор - Черноморец. Отървем ли се от селящината в града, ще се отървем и от Нефтохимик, чието родно място не е Бургас. Така, че замълчи и трай, то колелото на историята се върти, а пък тя историята не трае нищо изкуствено - справка ПСФК и сегашния Нефтохимик.
8.
Дими
31.10.2017 11:23:41
Къде са обещаните пари от Съдърланд и защо допуснахте циганин-пристрастен към комара да бъде в управата на клуба?!Отбора можеше да бъде спасен само с добър мениджмънт.Тодоров доказа,че обича Нафтата а ,така също доказа че не става за отговорен ръководен пост.Щколата е непродуктивна и там се харчат безумно много пари за нулеви резултати.С парите които бяха похарчени за школата и за цялостната издръжка на Нафтата за последните няколко години и с малко помощ от общината щяхме да си купим стадион Лазур и базата на цаците.Трябваше да жертваме няколко години с минимален бюджет а не да приемаме покана за А група.Всички знаеха,че не сме готови.Похарчихме маса пари и се стигна до логичен банкрут.Сливането с Локо и лъжите на един мангал бяха върха на позора...
7.
Ивайло
31.10.2017 09:54:48
Помня Нефтохимик беше велик отбор помня Ники отговорен дистрибутор на бира това нафтата да рухне се стигна от мършавите перални за пари на общински съветници те събориха нефтохимик още при преименуването му на нафтекс станаха далавери и погробването му на футболен клуб лек ден
6.
бай Ставри
31.10.2017 02:39:11
изначално погрешен проект, логичен край, една камара пари, време и енергия напусто, еле па с тея шмекери и некадърници...
5.
ПетърчУ и приятели
31.10.2017 02:26:55
От две рушашти се зали,правим трета. Дали за нея в по-късен етап ще се намерят пари за ремонт..........!? Няма,познахте. Ще се строи следваща,там са парите.
4.
Ив
30.10.2017 21:11:23
Да прави каквото ще...Този отбор в този си живот бъдеще няма....Пари от пусто в празно....Няма смисъл.....Всеки един коментар е излишен....
3.
Жечко
30.10.2017 20:59:14
Логичен край на измислена история. Хубавото е, че Господ най-после погледна и раздаде справедливост!
2.
Коле
30.10.2017 20:11:30
Голям праз отдавна няма нафта
1.
м
30.10.2017 20:00:32
кво да ви отпуска още ве,продажни некадърници изпаднали,дано изпаднете и от тая групичка сега и да ви закрият,на никой тука не му дреме за вас,аматьори,само парички наготово искате за нищо
  Добави Коментар
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Басистът е сред създателите на групата, която оставя следа в българския блус през 90-те години България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г.
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят! От половин час на ул. "Цар Самуил" нямаме ток, никой не ни дава обяснение защо и кога електрозахранването ще бъде възстановено, алармират хората
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева Захарова мупредлага работа на половин работен ден
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ! Еньовден е един от най-обичаните и мистични български празници. Той се отбелязва на 24 юни и е свързан със слънцето, росата, здравето, пречистването и силата на природата 35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой Екранната Ъшъл се депресирала и алкохолизирала през 2025-а, когото огромен зъл пес убил на улицата паленцето й Пучи