Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Любовна драма разтърси "Фермата", красивата гимнастичка Валерия готова да зареже ВИП гаджето си!

Ключови думи:
Гимнастичката Валерия от „Фермата“ изглежда е на път да сложи край на връзката си с важния човек с обществена позиция, който я крие от хората. Това е най-голямата драма в живота на русокосата заралийка, която вече разказа, че извън риалитито има интимни отношения, пазени в строга тайна.

„Водя жестока вътрешна борба“, изплака Валерия, но тази вечер показа, че в тази борба явно има победител, защото даде надежди на влюбения футболист Алек, че могат да заживеят заедно след края на хитовото шоу.

„Идваш с багажа в София“, настоя Ромео пред старозагорската си възлюбена. „От разстояние връзката не се получава“, категорична беше и Валерия, която го разбрала от собствен опит. „Като изляза от тук ще градя наново. Склонна съм да се преместя в София“, обясни гимнастичката.

За месеца си във „Фермата“ била учудена как някой непознат можел да й стане толкова близък и да чувства такава опора. Алек пък не пропусна да й обясни колко много означава тя за него. Въпреки това обаче недоверието на Валерия остава заради горчивия вкус на предишната й нещастна любов.

„Във външния свят може да стане всичко. Заради това, което ми се случи преди да вляза, трудно мога да ти повярвам. Няма сериозен човек до мен, но съм в процес на изглаждане на взаимоотношенията“, разплака се за пореден път гимнастичката с мистериозното гадже.
2
Коментара по темата
2.
Bokluk
05.10.2017 14:00:40
Inache toq mindil vliza vav fermata kato neobvarzana :))) sega stava qsno che nekoi taino si e chuka bezobvarzvane :) sponsorira e :) mnogo kato neq veche stanaha :) futbolista da e plushti i shuta v gaza :)))
1.
Разбитото сърце
05.10.2017 13:42:43
Таз незнае дали и се еВе или и се пикае
  Добави Коментар
Спа с 53-години по-голям мъж и сподели, че... "Когато бяхме само аз и той, нещата бяха много по-нормални, отколкото хората предполагат", казва Холи Мадисън за връзката й с Хю Хефнър Осъществяват спешен ход Милов и Новиков свикват извънреден брифинг
Забърка се в скандал Напи се жестоко, може би заради изпадането 86-годишен милионер е обвинен в изнасилване на 4 жени Проблеми за Смоуки Робинсън
Бивш държавен секретар на САЩ в бургаска компания на "Стамфорд Бридж" Кирил Евтимов и Кери с интересен диалог Брат й реализира за крайното 7:6 между Интер и Барса, а тя е... Киара е звезда в Инстаграм
Каза големи думи след драмата в Шампионска лига Ямал вижда бъдещето си в Барса, сигурен е, че ще ликува с тима в ШЛ един ден Градушка изпочупи стъкла на коли в... Село в Асеновградска област побеля
Тръмп с коментар за ескалацията на напрежение между Индия и Пакистан От САЩ искат конфликтът да спре Сблъсък между тийнейджърски банди в София Те най-вероятно са част от така наречените "локали"
Ключов момент в "Ергенът" Един от мъжете ще говори с майките на дамите, които го вълнуват МВнР отговори на Путин "Присъединяването на Република България към Организацията на Северноатлантическия договор (НАТО) е суверенно решение"