Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пребитият от роми Даниел: Нападнаха ме, защото защитих приятелка (ВИДЕО)

Ако не бях се свестил, можеше да ме няма, споделя Даниел Миленов
Ключови думи: Даниел Миленов, побой, цигани, роми, побойници,

Единият от нападателите ме удари в груб с някакъв предмет и аз паднах в безсъзнание на земята. Това каза пред камерата на бТВ 18-годишния Даниел Миленов. Той бе пребит от петима роми в гимназията по селско стопанство в Мъглиж.
В понеделник учебните занятия за 18-годишния Даниел Миленов вървят нормално - до междучасието след петия час. Тогава младежът е нападнат в двора на училището.
Той познава само единия от нападателите  си - десетокласник от същото училище, с когото живеят заедно в общежитието. Преди дни между тях имало спречкване.
„Той обиди една приятелка, след което аз го ударих с пантоф. След което ето тази седмица той ме причаква с още петима души”, добавя потърпевшият.
Свидетели на побоя стават много деца и учители. В района на инцидента има камера, но тя е насочена към входа на общежитието, а не към стълбите, около които става боят. Четирима от биячите са външни за училището.
Даниел е с пукната глава, кръвонасядания по ръката и гърба, контузия на корема. Това пише в съдебно-медицинската епикриза.
„В главата ми бучи, изпитвам болки в китките, защото, явно докато съм се пазел те са ме ритали в главата. Притеснявам се, че ако не бях се свестил, можеше да ме няма”, признава Даниел.
Утре в училището ще има педагогически съвет. На него се очаква да се реши какво ще е наказанието за агресивния десетокласник. На този етап роднините му отказаха коментар.  Полицията е предала събраните доказателства на прокуратурата.

3
Коментара по темата
3.
Д-р Гигълс
27.09.2017 11:33:04
Така е.Но за сметка на това от малки орките са експерти в секса.
2.
Д-р Гигълс
27.09.2017 11:32:25
Така е.Но за сметка на това от малки орките са експерти в секса.
1.
Dr
27.09.2017 11:17:19
Те все са невинни и предизвикани. Нищо не знаят защото са неграмотни. Все са в правото си. Що е то?
  Добави Коментар
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Тела на морски бозайници са открити на различни плажове
Нашествие от комари по Дунав: Проблеми с обработката на ларви и неефективни мерки за контрол Рискът от увеличаването на популацията им е заради прекратена обществена поръчка и неефективност на местните пръскания Разлив на опасни пестициди в Свищовско: Заплаха за водата и околната среда Разливът застрашава питейната вода и водните организми в района
Павликени отбеляза Празника на яйцето с кулинарни изкушения и атракции Над 4000 гости се събраха в града за фиестата, която включваше състезания, кулинарен конкурс и музика, посветени на яйцето Иван Христанов: Язовирът на Пампорово не е застрашен от свлачището Проверките са направени с дрон 
Жълт код за слана и в неделя – студени сутрини и облачност през уикенда Предстои значително застудяване и слаб вятър, с възможни валежи на места „Прогресивна България“ се разграничават от „Прогресивно Карлово“: Спор за името и политическа принадлежност От коалицията на Румен Радев заявява, че няма общо с новоучредената група в Общинския съвет