Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Студът продължава! Облаци, дъжд и дори сняг в събота

На отделни места ще прехвърчат и снежинки.
Ключови думи:
През нощта и утре облачността ще е променлива, по-често значителна над североизточните и планинските райони, където на отделни места в часовете преди обяд ще превали. Ще духа умерен запад-северозападен вятър, който до вечерта ще отслабне. Минималните температури ще бъдат между 7 и 12 градуса, а максималните – между 19 и 24. 

Над Черноморието облачността ще е променлива. Сутринта в северните райони е възможно да превали. Ще духа умерен вятър от запад-северозапад. Максималните температури ще бъдат между 21 и 24 градуса, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 2 бала. 

Над планините облачността ще е по-често значителна, по високите части ще е мъгливо. На отделни места, главно в Стара планина, ще има слаби валежи от дъжд, над 2000 метра ще прехвърчат и снежинки. Ще духа умерен, по откритите места и временно силен запад-северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 11°, на 2000 метра – около 4°.

В неделя ще има разкъсана облачност, вероятността за валежи е малка. Дневните температури слабо ще се повишат и ще бъдат между 21 и 26 градуса.

Още в понеделник вятърът ще се ориентира от изток-североизток, в Дунавската равнина и източните райони ще се усили, ще се запази такъв и през следващите дни. Облачността ще бъде по-често значителна, ще има и валежи, предимно слаби. 

Атмосферното налягане бавно ще се повишава, приближавайки се до средното за месеца. 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Напрежението между САЩ и Венецуела расте, обявиха наркокартел за терористична организация Продължава струпването на US военна мощ в Карибско море 500 млн. евро в бюджета, ако "мъртвите души" в администрацията бъдат премахнати 10 500 празни щатни бройки в държавната администрация. Tова число отприщи нов спор за раздуването на държавния апарат - за заплати и бонуси
„Шеврон“ влиза в надпреварата за активи на „Лукойл“? „Карлайл“ също проучва възможности да ги закупи Мъж се изкъпа в морето в Приморско Здравенякът си припомни летни емоции
Украйна придобива 100 френски изтребителя Днес бяха подписани важни документи за значително укрепване на нашите отбранителни способности, каза украинският президент Цената на таксито в Пловдив скача Повикването вече е двойно по-скъпо
Евакуация в Румъния заради атака с дронове Руснаците поразили кораб, натоварен с пропан-бутан в Черно море Над 110 хил. лева са открити в дома на задържания митнически инспектор в Драгоман Искал е 1000 лева подкуп и е арестуван е при акция в митнически пункт в Драгоман
Развитие по скандала с Ариана Гранде и пробива през охраната Мъжът, който проби кордона, ще лежи за кратко в затвора Благомир Коцев и Никола Барбутов вече са в затвора Според защитата на Коцев преместването е станало без разпореждане на съда
Христо Марков оглави НАП Това се случва, след като правителството назначи Румен Спецов за особен управител на „Лукойл“ Бразилска легенда изпрати специални поздрави на Димитър Бербатов От Лондон по бургазлия