Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Брутално насилие! Свекърва спуква от бой снаха си и й крещи: Ще те на*ба с метла, защото нямате вибратори (ВИДЕО 18+)

Ключови думи: свекърва, снаха, побой, брутално
Свекърва спука от бой младата си снаха пред погледа на малкото си внуче. Драмата се разиграва в жилището на семейството в Банкя, а побоят е заснет от жертвата и разпространен в социалните мрежи. За кратко време видеото бе споделено от хиляди души и събраха гневни коментари, насочени както към свекървата, така и към сина й.

Младата майка се казва Габриела и е на около 20 години, според нейни познати в момента носи второто си дете, пише "Трафикнюз", цитиран от Блиц.

„Момичето е свястно, завърши училище и си гледа детето доста добре. Свекърва й обаче е с психични отклонения. Жалко за Габи и детето. Явно синът на този изрод не иска да защити жена си и детето си”, коментира позната на Габриела във Фейсбук. От скандалните кадри не става ясно защо избухва скандала между двете жени. В началото на клипа се вижда как яростната свекърва налага жената пред погледа на малкото си внуче, което плаче и вика.

Разярената жена удря Габи с юмруци, ритници и я дърпа за косите. „Мога да те на**а с метла ако искаш! Понеже си неудовлетворена и нали нямаме вибратори”, крещи свекървата. Малко по-късно започва и да къса дрехите на момичето и я съблича гола.

„Как можа да има такива хора не мога да разбера?! Момичето е бременно с второ детенце и тази жена твърди,че обича сина си и внучето ли? Габи,не мисля,че мястото ти е там. А колкото до тази жена, която е с много ниска култура е за лудницата. Поне пред детето да не прави такива циркове… Потресена съм! Държавата просто трябва да вземе някакви мерки!”, възмущава се жена в социалните мрежи.

По-голямата част от хората съветват Габи да отиде в социално жилище и веднага да напусне въпросната къща. Други пък твърдят, че тя също има вина и поведението не винаги е било „прилично”.

5
Коментара по темата
5.
Реалист
22.09.2017 10:23:36
Според мен и двете дами имат вина.
Първо снахата се е намъкнала да живее при свекървата,а не иска да плаща ток, вода и други сметки, храна също, когато мъжа й работи тя решава да харчат заплатата му за колело на детето за телефони и тем подобни, но не иска да чуе за плащане на ток. Според нея токът е на свекърва й.
Свекървата е наясно че ако синът й не беше контролиран от снахата щеше да плати тока. Вдига й се нервата и скубе снахата, тук обаче й е грешката не постъпва правилно, би трябвало просто
да ги изгони от къщата си, но пък я е жал за детето да не спи по улиците.
То да си свекърва хич не е лесно, хем трябва да научиш снаха да върти къща и да знае кое е най-важното плащане при бедните хора, хем обичаш внучката и не искаш тя да спи на улицата.
4.
Бургас
21.09.2017 21:49:50
Жалко за детето. Няма бъдеще в такава обстановка.
3.
И.В.
21.09.2017 20:37:14
Тая дъртата тя е асъл за метла такъв е боклук, че никой не може да си представи докато не изгледа видеото. Сина и и той е за метлс. Нямам думи
2.
hah
21.09.2017 20:24:02
Пълна българска деградация.Бели цигани!
1.
МАЛОУМНИЦИ
21.09.2017 19:44:53
за размазване е тая - детето гледа и реве , а дъртата коза избива комплекси. всички такива са за бесило.
  Добави Коментар
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% Семействата се насочват към по-малки жилища, докато високите офертни цени задържат имотите по-дълго на пазара Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Инспекторите провериха 2252 бизнеса по островите и курортите, а при тежките нарушения затвориха обекти
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши В южна Румъния кладенци пресъхнаха, а стопаните вече посягат към фуража, приготвен за зимата Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето
Бургас се превърна в център на бойните спортове Само ден преди официалното теглене за историческото събитие BRAVE 107, част от най-големите звезди на организацията направиха открита демонстративна тренировка, която събра стотици фенове Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Двата блока работят по график, а министър Ива Петрова потърси съдействие от Сърбия
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Новата рискова карта показва къде КАТ трябва да насочи патрулите и камерите преди следващата тежка катастрофа Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна За празничната сцена край Пантеона бяха одобрени 75 000 евро вместо поисканите 153 420 евро
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България Експертът Анселмо Капороси разкрива защо страната ни трябва да преминава от просто популяризиране на забележителности към изграждане на модерни териториални туристически системи 30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои Обсъждат нов режим на най-натовареното кръгово, а местните настояват за околовръстен път