Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пияни туристи вдигат врява в Слънчев бряг до 2 часа (ВИДЕО)

Дори и баровете в Слънчев бряг да изключат музиката, шумът е над нормите, защото младежите, дошли да се забавляват, пеят и викат
Ключови думи: Слънчев бряг, шумни дискотеки, Пламен Панайотов, Теодор Пастармаджиев,

Шумът в  Слънчев бряг е над нормата от 40 db. Първоначалните резултати показват между 60 и 75 db, каза пред камерата на бТВ главният експерт физик в РЗИ – Бургас Дамяна Белева.

Млад мъж с двегодишно дете пък сподели, че е дошъл с близките си в курорта, за да се забавляват. Тътенът от дискотеките не ги притеснявал.

Според закона за защита от шума, музиката трябва да спре в 23 часа. Община Несебър дава още един час толеранс.

Работим до 2 часа, каза собственик на бар.

Бизнесмените си плащат глобите и продължават да нарушават закона, каза един от анкетираните.
„Дори да няма музика, хората си пеят и викат. Не можем да ги изгоним“, оправда се барман.

„Курортът е създаден, за да се веселят хората. Те не идват за спокойствие и разходки по крайбрежната алея“, каза млад мъж пред камерата на бТВ.

В „Тази сутрин“ пък Теодор Пастармаджиев от Съюза на собствениците в Слънчев бряг заяви, че курортът не е това страшно и грозно място, което някой се опитва да го представи.

“Винаги сме настоявали проблемите да се разглеждат в своята цялост и дълбочина, защото туристическият продукт е комплекс от доста елементи. В България има правила. Ако те се спазват, всичко ще е наред. Слънчев бряг е място за развлечение. Хората имат право да избират къде да почиват“, добавя Пастармаджиев.

Туроператорът Пламен Панайотов пък заяви, че в Слънчев бряг има и спокойни места.

На въпроса дали има алтернатива на алкохолните турове, той не отговори.

„Нашата фирма не е най-големият грешник. Ние сме дори от малките играчи. Наличието на младежки туризъм в нашето портфолио, дава възможност да привлечем в страната ни хора от всички възрасти“, каза още Панайотов.

3
Коментара по темата
3.
Do 1
23.06.2017 19:27:07
Toia da mi lapa Kura pozdravi or Kakao
2.
ВИКАЧ
23.06.2017 13:49:31
ЗАЩО СЕ ПРАВИТЕ НА УДАРЕНИ С МОКЪР ПЪРЦАЛ. ТУРИСТИТЕ КОИТО ИДВАТ В БЪЛГАРИЯ СА СКЪСАНИ. ПРОСЯТ ЦИГАРИ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ. И САМО СЕ РАЗЖОЖДАТ ПО АЛЕИТЕ СЪС АЛКОХОЛ ОТ СУПЕР МАРКЕТА. И ВИЕ ЖУРНАЛИСТИТЕ САМО НАДУВАТЕ БАЛОНА ЧЕ ЕДВАЛИ НЕ ИМА РЪСТ НА ТУРИЗМА, А ИСТИНАТА Е СЪВСЕМ ДРУГА. ЧЕ НЯМА НИКАКЪВ РЪСТ.
1.
моето мнение
23.06.2017 10:15:30
Сигнализирайте при г-н Валери Симеонов
  Добави Коментар
Тайната любов на Виктор Калев се крие в екипа на „Грамофон“ Новият партньор на Калев е с около 15 години по-млад от него и изпълнява функциите на асистент Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО (ВИДЕО) Руският президент заяви, че води "справедлива" война
Пророкът на Страшния съд вижда трети мандат на Тръмп Британският медиум Крейг Хамилтън-Паркър предвижда нов глобален конфликт, който ще преобърне световния ред Хванаха дрогиран бракониер по време на незаконен лов на сърни и елени (СНИМКИ) У него са намерени две оръжия, едното от които е незаконно, както и забранени средства за лов и боеприпаси
Хиляди се стичат към пл. „Тройката“, след минути започва вторият етап от Джиро дИталия В официалните канали на състезанието показват уникални кадри от региона и обсипват със суперлативи българската природа Мариус Куркински: Писна ми от BG, искам България Актьорът представя новия си моноспектакъл и споделя надеждата си за край на омразата и политическата алчност
Виждали ли сте този мъж? (СНИМКА) Издирваният е Антон Иванов Казанджиев, който е в неизвестност от 5:30 ч. вчера Ето я колоритната майка на Коцето – голяма свежарка е! Шармантната дама отсече: „Сладур! Коце Босе, малкото ми момченце!“
Талантът на Дара бил „да пляска с гърди“ С типичното си чувство за хумор Дара отново показа по-провокативната и забавна страна на характера си Празнуваме летен Никулден: Ето кой празнува и какво не бива да правим днес На този ден се прави молебен за дъжд
Тенерифе под напрежение и строги мерки: очаква пристигането на круизния кораб с хантавирус Тече подготовка по отношение на мястото на пристигане, процедурите за карантина и скрининг на всички гости Земя на огньовете: Отровното наследство на мафията край Неапол Черен път близо до Неапол, а от двете му страни се трупат боклуци. Но по-големият проблем е от другата страна на пътя - заровен е в нещо, което на пръв поглед изглежда като зелен хълм