Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Психично болен удари шофьор с бутилка

Ключови думи: болен, мъж, шофьор, автобус, бутилка

25-годишен психично болен мъж удари шофьор на автобус с бутилка заради забележка. Инцидентът станал към 15,30 ч в рейс, обслужващ линия 74 на столичния градски транспорт, съобщиха от полицията.

По първоначална информация, водач на автобус направил забележка на пътник за арогантното му поведение.

В отговор, непознатият нападнал и ударил със стъклена бутилка 27-годишния шофьор.

Инцидентът е станал в района на бул. "Тодор Каблешков“ и ул. "Луи Айер“. Пострадалият е откаран в болница за оказване на медицинска помощ.

В резултат на предприетите служители от Четвърто РУ задържали 25-годишния нападател. На криминално проявения мъж е наложена полицейска мярка за задържане за срок до 24 часа.

Работата по документирането на случая продължава, предстои доклад в прокуратурата.
1
Коментара по темата
1.
...
22.06.2017 21:35:40
ПРЕЗ 2011 Г. ДИАН ГЕОРГИЕВ ЗАЙКОВ ЗАБРЕМЕНЯВА ЕДНА АКТРИСА – МАЙКА С ДЕТЕ И Я ПРИНУЖДАВА ДА АБОРТИРА, ЗАЩОТО САМИЯТ ТОЙ Е ОБВЪРЗАН С ДРУГА ЖЕНА. ТУК Е КОРЕСПОНДЕНЦИЯТА МЕЖДУ АКТРИСАТА И ДВЕ НЕЙНИ ПРИЯТЕЛКИ, КЪДЕТО ТЯ ОПИСВА ПОЛОЖЕНИЕТО, В КОЕТО Я Е ПОСТАВИЛ ДИАН.

ПОЛИНА С. С.:
[27 март 2011, 02:12]
Никога не съм била пред по-труден избор..... Още същия ден се чухме с Диан. Нищо кой знае какво по-различно не ми каза.... Но аз споделих онова,което бях пропуснала..... А тази нощ сънувах,че отиваме да правя аборт.... И точно в последния момент му казах,че всъщност само исках да проследя пътя към това и че няма да го направя..... Страх ме е.....

(ОТГОВОР: [27 март 2011, 9:20]….милата ми Полина! Браво за казаните неща! Обичам те! Наистина е труден избор... офффф Обичам те!)

ПОЛИНА С. С.:
[28 март 2011, 22:58]
…Вчера се прибирам след цял ден репетиции и йога вечерта и Виктор ме посреща както винаги с най-прекрасната си прегръдка. А после ме гушва и почва да ми целува корема. Питам какво целува там, а той се поглежда в огледалото и ми казва БЕБЕ… Какво каза? – попитах. А той НИЩО, на себе си го казах… НЕ, ПРОСТО ТАКА ГО КАЗАХ… Просто така ли????? Има ли нещо просто така…????? А точно прибирайки се към къщи се молех за пореден път за знак….
Много сънувам…. Какво ли не…. Тази сутрин си мислих, че каквото и решение да взема, ще бъда наранената… Мислих си също така, че и през ум не ми е минавало, че точно Диан ще ме постави в подобна ситуация… Не знам защо но винаги съм мислела, че ако това се случи, той ще го приеме… Много е… страшно да се събуждаш, когато трябва да вземеш толкова важно и трудно решение…
Обърнах се за съвет към ИДЗИН – Книгата на промените…. Отговорът обаче е точно като мен – противоречив… Колкото повече го чета, толкова повече се обърквам….
Приключвам, че съм на репетиция… Прегръщам те много!!!!

(ОТГОВОР: [30 март 2011, 23:22] …не знам , мила.... трудно е... знаци колкото щеш , но в подобни моменти явно само объркват... не знаци, а подкрепа ти е нужна!)

ПОЛИНА С. С.:
[2 април 2011, 12:04]
Благодаря ти….!!!!!! Наистина имам нужда от подкрепа…. Дадох си малко почивка от тези мисли за това какво да правя. И това се случи след като във вторник ми се обади Диан да ме пита как съм и какво съм решила…. 10 минути му говорих и му казах почти всичко, което ми мина през душата и главата. Той само казваше, че разбира, че съжалява…. И ми каза, че няма правилно решение и че просто трябва да взема решение, за да се успокоя…. Само че каквото и да реша, надали ще се успокоя кой знае колко – чака ме работа…. А тази седмица беше…. Цял ден на репетиция – на сцената, вечерта йога, в обедната почивка тичах да храня Виктор и да го водя на училище или където там трябваше…. За пореден път се убедих, че мога да издържам на бясно темпо (особено в това състояние – не ям много, спи ми се, сутрин съм отпаднала)… Йогата вечер ми идваше тоооооооооолкова добре! Минаваше чудесно, а аз самата така хубаво релаксирах….. Ще приключа краткото си съобщение с това, че усещането ми е, че съм приела това, което се случва с мен и че няма два варианта, а само един…. Ще пиша пак друг път, че е време за сън за Виктор….
Извини ме, че пиша на латиница, но на лаптопа не ми е позната кирилицата….
Кажи ми какво е това за майка ти – да не ти беше на гости?????
И аз те обичам!!!!!........ Прегръщам те!!!!!!!!!

ПОЛИНА С. С.:
[4 април 2011, 3:42]
Aх,че хубаво....... Много се радвам за теб и за вас!!!!!!! И ти благодаря за прекрасните думи и за подкрепата.......
Малко ми е напрегнато тези дни,защото нямам вече два дена репетиции и сутрин ми се гади,а когато съм на сцената това състояние успявям да го пренебрегна... А сега нищо не ми се прави ,а има,има какво да върша.... Вчера пак спах лошо,та сутринта спах и се излежавах до 12 ч....... Нетипично за мен....Добре,че беше неделя-дъждовна при това......
Преди малко ми се обади Диан. Много е напрегнат и притеснен....Аз не успях да му кажа нищо ново. Винаги съм мислила,че няма избор,когато е от любим човек. Сега разбирам,че е точно обратното – че точно защото го обичам съм готова на всичко....
Да бъда Любов....Прекрасно.....
Знаеш ли..... Не го усещам като НАШЕ,а като МОЕ дете....
А тази сутрин изпратих най-после писмото за таткото на Виктор....Ха да видим....
Много успешна да бъде седмицата ти….!!!! Прегръщам те!!!

ПОЛИНА С. С.:
[22 април 2011, 12:04]
Във вторник се разделих с мъничето.....

ПОЛИНА С. С.:
[24 април 2011, 8:55]

Ще се почувствам по-добре, ако ми напишеш нещо....

(ОТГОВОР: [25 март 2011, 23:22]
Поли , прости ми , получих съобщението ти , но не бях в състояние да ти пиша...Първо – изпратихме баба ,почина моята баба Мария и това беше на Цветница... Много ми е мъчно за нея. Съжалявам и за решението , което се е наложило да вземеш, зная че ти е много трудно сега и че го преживяваш болезнено ... Зная , че е така. Бог да ти прости и да ти даде сили и ти да си простиш – на себе си! Много те обичам , много искам да се намериш на пътечка спокойна и мирна , по която да вървиш и да е светло около теб и в душата ти. Аз самата не мога да те отведа на нея, ти си тази , която трябва да я достигнеш мила моя или да я постигнеш....Тежко е , че си причинила смърт, но има прошка и милост...и затова те моля , помисли върху думите ми – поговори с отец Георги , разтовари изстрадалата си душица , има кой да понесе товара ти ... никога не е късно да помолим за прошка и за мир. Поли , мила моя приятелко , светло момиче , много те прегръщам и отривам сълзичките ти... повярвай ми – с теб съм , мисля те , желая мир и топлина да има в сърцето ти ... Спокойна вечер миличка , а утре ще се опитам да се свържа с теб !)
  Добави Коментар
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София Решението беше подкрепено от 42-ма общински съветници, шест гласуваха „против“, а седем се въздържаха Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд Проучване отчита 45% одобрение за правителството, докато „Прогресивна България“ води електоралната надпревара с внушителните 39% Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро Сравнението спрямо проектобюджета на кабинета “Желязков” за 2026 г., който доведе до падане на правителството, показва, че разходите за персонал по държавния бюджет - тоест без включени общини и социално-осигурителни фондове, са с 629 млн. евро по-малко
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас Изпечен апаш от Ихтиман присвои „Дачия Докер“ в морския град, но бе обграден от полицията на кръстовище Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Музиканти и автори от цялата страна имаха възможност да изпратят своя авторска музика и да станат част от тазгодишното издание
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Известен със своя агресивен стил, Стойков влиза в ринга след участия на големи международни сцени и битки срещу елитни съперници, решен за победа. Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка Младежи на 15 и 16 години се сблъскаха с електрически превозни средства на прав участък, невнимание доведе до тежко падане и намеса на бургаските медици
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн Чешки гражданин издъхна секунди след като влезе във водата по време на самостоятелна почивка, полицията разследва фаталния случай в голям хотелски комплекс Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Снаряд поразиха контейнеровоз под сингапурски флаг и замрази мащабната хуманитарна операция на ООН за спасяването на стотици моряци
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова За да публикува първите й стихове в „Родна реч“, се наложило да излъже, че седмокласничката е в осми клас Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите Лъвът получава шанс за развитие, Скорпионът трябва да се погрижи за здравето си, а Водолеят ще постигне успех с правилната нагласа