Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Здравеняци правят лицеви опори пред парламента (ВИДЕО)

Лазар Радков призова и депутатите да се погрижат за здравето си.
Ключови думи: Лазар Радков, лицеви упори, парламента,

Инициаторът на „Live to lift” Лазар Радков и група ентусиасти призоваха българите да излязат в 12 часа пред парламента и да правят лицеви опори. Идеята е в рамките на 3 минути всеки да направи толкова упражнения, колкото може.
„Събрали сме се, за да насочим общественото внимание към това, че българите сме на последно място в ЕС по физическа активност и на едно от първите по сърдечносъдови заболявания. Дъждът не пречи на хората, които искат да се погрижат за себе си и да бъдат по-здрави”, каза пред камерата на Нова телевизия Радков.
Заедно със сина си Коко той пръв клекна пред сградата с надпис „Съединението прави силата“ и започнаха да правят лицеви опори.
„Надявам се и депутатите да се погрижат за физическата си активност! Те харчат от нашите данъци, време е да помислят за своето здраве! Искам да ги мотивирам да живеят по-добре и да се грижат за себе си“, заяви Радков. Инициативата ни се казва „Да мотивираме 1 млн. българи да тренират всеки ден“, добавя той.
Водещият на „Пълен абсурд“ Румен Бахов се изяви като добър спортист. Той направи серия от няколко лицеви опори и след това леко задъхан каза, че трябва да докажем, че сме здрав народ.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Много странни неща има в самото начало. Труповете намерени пред хижата, като за показ. Хижата запалена, но не напълно изгоряла, коментира криминалистът
87-годишната естрадна звезда Мими Николова се пусна по минижуп Турчин впечатли в Реал Мадрид Има страхотни физически способности
Вицепрезидентът на БФ Ски: Тервел Замфиров ни донесе невероятен момент Сноубордистът с бронзов медал на Олимпиадата Милена Тодорова със страхотен индивидуален резултат в Милано Кортина Много е бърза, може да спечели медал в индивидуалните стартове
80 000 души без отопление в Белгород след украински обстрел В града са разкрити дванадесет отоплителни пункта за нуждаещите се Възстановено е качеството на водата в Сливен Може да се използва за пиене
„Той е искал да ги освободи“: тежката версия за трагедията с Ивайло Калушев Твърди се, че Ивайло Калушев се е смятал за лама, който е въвлякъл в своето учение мнозина непълнолетн България с колеблива щафета на Олимпиадата Нашите станаха 16-и в биатлона
Как да премахнем лошата миризма от обувките: Ефективни и лесни домашни решения Бързи и ефективни методи, с които да поддържате обувките свежи МВР потвърди смъртта на Калушев, 15-годишния Алекс и 22-годишния Николай, подозират убийство и самоубийство (ВИДЕО) Това ще е първа официална информация след намирането на телата на Калушев, Николай Златков и 15-годишния Алекс