Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Огромен кошмар сполетя Луна: Лекарите й казаха страшна диагноза

Ключови думи: ботокс, луна, певица, хепатит
Чалга иконата от 90-те години Луна е болна от хепатит Б. От обкръжението й разкриха, че преди няколко години блондинката е открила коварната зараза след рутинно кръвно изследване, което показало високи стойности на чернодробните ензими, пише „Таблоид“.

Ехография на коремните й органи потвърдила увреждането, а накрая и серологичен тест доказал наличието на инфекцията. Оттогава шуменката започнала строгата диета, с която се хвали и до днес – прием на изключително много чай, в повечето случаи зелен, както и хранене по няколко пъти седмично изключително с мед.

Тя достигнала ремисия за кратко време, но както е известно, малцина са успелите да се очистят напълно от хепатит от този вид, тъй като той е хроничен. По информация на нейна приятелка изпълнителката се е заразила не след полов контакт без предпазни средства, а при поставяне на инжекции с ботокс за изглаждане на бръчките. В началото на хилядолетието козметичните салони, които боравеха с въпросните процедури, бяха стотици и повечето от тях изобщо нямаха лиценз, нито спазваха стриктни хигиенни норми.

Вероятно нестерилизирана спринцовка е заразила шуменката. Досега тя никъде не е разкривала публично строго пазената тайна, но според познатата й тъкмо хепатитът бил причината Луна да не си намира постоянен партньор дълги години.

Сивкаво-тютюневият цвят на кожата й също издавал чернодробните проблеми. Ако обаче спре режима си на хранене, е много вероятно болестта да се завърне с пълна сила и бързо да прерасне в цироза на черния дроб, която в повечето случаи е необратима и смъртоносна.


1
Коментара по темата
1.
DR
22.04.2017 20:50:59
Живота ми приключи с тази трагична новина!
  Добави Коментар
Илияна Йотова и проф. Андрей Йотов: историята на едно силно семейство в годините на властта За нея семейството е най-голямата ценност, домът – убежище Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал
Прокоба ли тегне над Нана Бившата тв водеща за трети път чу страшната диагноза рак Съдът остави в ареста учител обвинен в сексуални престъпления с 12 годишна ученичка 24-годишният преподавател е обвинен в блудство и разпространение на порнографски материали сред непълнолетни
Спипаха много незаконни цигари на границата с Турция Камионът с чужда регистрация пристига на МП Лесово на 02.02.2026 г. на входящо трасе в страната Зуека става актьор във филма за Стоичков? Актьорът пропътува 500 километра до Барселона, за да се включи в епизод от кастинга за главната роля
"Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО
Защо не трябва да оставяте никакви предмети в колата при студено време В студеното време в автомобила не бива да бъдат забравяни всякакви електронни устройства Киберексперт: Възможно е българи да стоят зад достъпа до камерите в АГ кабинет Явор Колев призова за международно разследване и подчерта нуждата от по-добра защита на устройствата за видеонаблюдение
Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната Президентът към българските олимпийци: Цяла България е с вас Йотова е в Милано по покана на президента на Международния олимпийски комитет Кърсти Ковънтри за официалната церемония по откриването на Олимпиадата