Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургас преди 20 години: Втори взрив срещу семейството на футболиста Милен Георгиев

Атентатът срещу ателието на семейството на Милен Георгиев бе водеща новина за "Черноморски фар" през март 1997 година
Ключови думи:
Флагман.бг стартира от днес нова рубрика „Бургас през 1997 година“. Ще ви показваме основните теми от регионалния печат през съответния месец. Днес ще препечатаме водещата публикация от вестник „Черноморски фар“, публикувана на 11 март 1997 година.

Втори взрив срещу семейството на футболиста Милен Георгиев

Часовникарски павилион срещу Новата поща е бил взривен вчера рано сутринта, съобщиха от РДВР Бургас. Взривът е нанесъл щети върху близките магазини и отсрещния жилищен блок. Павилиона държи фирма „Димил“, която носи инициалите на Димитър и Милен Георгиеви.

Преди десет дни бе взривена хондата на футболиста Милен Георгиев. Централният нападател на „Нефтохимик“ тогава бе казал, че колата е гръмнала по погрешка. Униформени споделиха, че може би взривяването на автомобила цели да сплаши някого.

Вчерашният атентат обаче потвърждава, че грешка няма, защото покушението е отново срещу семейство Георгиеви. Бащата на Милен, Димитър върти часовникарското ателие, казаха вчера хора от съседните павилиони.

Осведомени припомнят, че и бащата често е карал взривената неотдавна Хонда Сивик. Специализирана група от София е извършила оглед на мястото на бул.“Стефан Стамболов“

Днес Милен Георгиев е уважаван футболен мениджър със сериозни позиции на италианския пазар. Георгиев е притежател и на модерен спортен комплекс, обича лъскавите возила и бохемския начин на живот. От кого бяха поръчани взривовете през 1997-а година и дали това е случайност – така и не стана ясно.
5
Коментара по темата
5.
Кьсебовь
09.03.2017 06:22:46
Какво става с по-старата рубрика "Ретро Бургазь"? По-добре 1937, 1967 и 1997 година заедно.
4.
Hshdj
09.03.2017 01:26:20
aka mi se
3.
факт
08.03.2017 23:54:50
На Милен татко му беше часовникар а на Саката дядо му шивач и крояч до Братята училището
2.
бс фен
08.03.2017 23:47:38
Да,освен на селяните е и на гражданите.Така трябва да бъде за да живнем от блатото.Не са партия а в този вид са коалиция.А доколкото до въпросния футболист,комплекса може да се води на негово име но големия чорбаджия е друг и е в сянка.Жокер-живее в съседния луксозен комплекс :-)
1.
АЛЕРГОЗАН
08.03.2017 23:15:49
Получих прозрение току що, и...ви го споделям...
"Обединени патриоти е партия на селяните."
  Добави Коментар
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Единственият освободен от ареста бе пуснат под сериозна парична гаранция от 10 000 евро Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди Кимих сред най-стреснатите
Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави Ужас до Коста дел Сол Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО) Симпатягата обра слава след победата над ЮАР
Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив Той е кацнал днес в 10:30 часа Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория Въвеждането на европейски екологични и застрахователни стандарти цели да ограничи рисковете от инциденти в Черно море
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 293 000 фирми и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Собствениците търсят автентичност и устойчивост, докато ламинатът запазва мястото си като практично и достъпно решение
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Организираната схема за трафик към ЕС е действала срещу суми до 10 000 евро на човек Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Елате за да подкрепим освобождаването и правото на лечение на Ива Михайлова от Кочани, зоват организаторите
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО Инициативата подкрепя компании, стартъпи и иноватори с технологии с гражданско и отбранително приложение Тези зодии получават шанс, който идва веднъж на 12 години Лъвовете са големите любимци на звездите през това лято