Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Георги Костов: Уволняват ме по донос (ВИДЕО)

През цялата си кариера не съм извършвал незаконни неща, каза Георги Костов
Ключови думи: Георги Костов, главен секретар, Герджиков, скандал, отстраняване, Румяна Арнаудова,

Уволняват ме по донос и срещу мен са активирани сведения от служители. Това каза пред камерата на бТВ вече бившия главен секретар на МВР Георги Костов. Той коментира, че не е видял официално тези сведения и е разбрал от медиите за тях.
По думите му е интересно, че едното сведение срещу него за осъществен натиск е от сегашния зам. министър Венцислав Катинов, който по думите на Костов „в последния момент е решил, че е бил обект на натиск преди 2 години.”
Костов коментира, че преди девет дни е подал в прокуратурата сигнал, че е обект на натиск от страната на министъра на вътрешните работи Пламен Узунов и в последствие и от премиера.
„Пламен Узунов ми каза, че може да работи с мен и няма претенции към професионализма ми, но съм загубил политическото доверие на премиера. Премиерът ми се обади по-късно от телефона на Министерски съвет и каза, че е загубил политическото доверие в мен. През цялата си кариера не съм се ползвал с политическо доверие и това не е за мен белег, по който да се атестира служител на МВР”, категоричен е той.
У него няма чувство за обида и това по думите му е част от играта. Хубаво е да се знае. че тези действия не целят дискредитирането ми, а са послание към състава, защото те са незачитане на закона, добави Костов.
През цялата си кариера не съм извършвал незаконни неща, потвърди той.


Говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова посочи, че прокуратурата няма отношение и не извършва проверка за законосъобразност за освобождаването му. Държавното обвинение прави лична проверка на сигнала на Костов за твърденията, че му е оказва натиск. „Записи не съществуват или ние нямаме данни или твърдения за този натиск”, посочи тя.

6
Коментара по темата
6.
Комунист-Идиот
25.02.2017 11:08:53
Гадно ченге неграмотно.Ти колко донаса написа? Колко съдби на честни хора съсипа твоята партия? Сега ревеш.Некадърник.
5.
До нр.4
24.02.2017 13:52:59
А как се смениха в Сл.бряг,Созопол и Приморско .
4.
Бивш
24.02.2017 13:50:54
В Бургас как бяха сменени всички началници
3.
УЛТРА
24.02.2017 13:25:59
СКРИЙ СЕ, ПИЯНКА
2.
7777
24.02.2017 13:16:07
Вие ченггетата сте наи големоте доносници
Боклуци долни
1.
Belgium
24.02.2017 12:12:28
Emi she piish ena bira Pink Killer za zdrave dokat doi nqkoi bejanec rqzan ili mango
  Добави Коментар
Почина Фернандо Естесо Смъртта му символично затваря цяла епоха в испанския шоубизнес – поколението артисти, които се издигат на сцената след края на режима на Франко и оформят облика на популярната култура през 70-те и 80-те години Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете Красотата впечатлява, но има нещо по-дълбоко, което пленява сърцето
Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също Шофьорите все още не са виждали снегорин на терен, а от АПИ твърдят, че са изпратили над 500 Почина известен бизнесмен Той бе ротарианец, запален фотограф и планинар, спечелил много награди и запечатал в уникални кадри красотите на България и родния си край
3 неща, които са като магнит за жените Истинското привличане не е само във физиката Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза При правилни ходове от страна на БФС може да сложим край на очертаваща се 40-годишна суша
Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня Ароматна гозба, която събира семейството около масата - стъпка по стъпка към прекрасно ястие Как да се справите със замръзналите накладки Решаването на този проблем се основава на два различи подхода
Карлос Алкарас разкри защо е като звяр на корта Испанецът пише история Как да изсушите мокрите дрехи бързо: Скрит трик с пералнята Може да е доста полезен
4 зодии ще усетят огромно щастие през първата седмица на февруари Звездите подготвят емоционален подем и вътрешен баланс за... Флагман.БГ позна за Карлос Алкарас и Аустрелиън Оупън 2025 Испанецът ликува на Аустрелиън Оупън