Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Шофьор се жалва от поискан подкуп с правописни грешки

Ключови думи:
Шофьор се оплака, че полицай му поискал подкуп, като формулира случилото се с тежки правописни грешки. “СлеТкато аз говорих по телефона, полицай Петров ми поиска 50 лв., за да не ми пише акт”, написал Златко Бозов, пропускайки както интервала между двете думи, така и факта, че „след” се пише с „д”.
Авторът на въпросното писание е с висше образование, стана ясно днес при старта на делото срещу него, съобщава "Марица".

Нароченият, че е искал рушвет полицай - Иван Петров от Трето районно, съди Бозов за клевета и иска обезщетение от 5000 лв.

На 16 декември м. г. полицаят спрял Бозов за проверка на бул. „Победа”, след като видял, че говори по телефона без хендсфри. Бозов хвърлил телефона на седалката, след като разбрал, че е засечен от униформените. Петров му поискал документите и след това според Бозов му казал: „Златко, ти за едни 50 лв. ще си счупиш ръцете.” Бозов разтълкувал това като искане на рушвет, затова и когато патрулът му съставил акт, вписал като възражение изречението с правописните грешки.

В съда Бозов изтъкна, че много пъти са му писали актове, но той никога не е възразявал, защото досега не са му искали подкуп.
Делото ще продължи на 14 март с разпит на свидетели.
1
Коментара по темата
1.
66
15.02.2017 19:04:37
Този водач с молбата, да не е журналист от флагман?
  Добави Коментар
Спа с 53-години по-голям мъж и сподели, че... "Когато бяхме само аз и той, нещата бяха много по-нормални, отколкото хората предполагат", казва Холи Мадисън за връзката й с Хю Хефнър Осъществяват спешен ход Милов и Новиков свикват извънреден брифинг
Забърка се в скандал Напи се жестоко, може би заради изпадането 86-годишен милионер е обвинен в изнасилване на 4 жени Проблеми за Смоуки Робинсън
Бивш държавен секретар на САЩ в бургаска компания на "Стамфорд Бридж" Кирил Евтимов и Кери с интересен диалог Брат й реализира за крайното 7:6 между Интер и Барса, а тя е... Киара е звезда в Инстаграм
Каза големи думи след драмата в Шампионска лига Ямал вижда бъдещето си в Барса, сигурен е, че ще ликува с тима в ШЛ един ден Градушка изпочупи стъкла на коли в... Село в Асеновградска област побеля
Тръмп с коментар за ескалацията на напрежение между Индия и Пакистан От САЩ искат конфликтът да спре Сблъсък между тийнейджърски банди в София Те най-вероятно са част от така наречените "локали"
Ключов момент в "Ергенът" Един от мъжете ще говори с майките на дамите, които го вълнуват МВнР отговори на Путин "Присъединяването на Република България към Организацията на Северноатлантическия договор (НАТО) е суверенно решение"