Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нови разтърсващи разкрития за топкрадците Ади, Турчина, Пачата и Пирона! Ето по каква схема действат и кои са най-крупните им обири

Ключови думи:
Четиримата топбандити, които бяха заловени след две кражби и един грабеж на сейфове в София, са извършили три поредни престъпления. Деянията са се случили в часовете между 22:00 и 24:00 часа, съобщи Блиц.

Бандитите Владислав Г. – Ади, Иван Турчина, Павел Пачата и Пирона са от най-тежкия криминален контингент. Те са участвали в серия от въоръжени грабежи. Движат се с краден Фолксваген Туарег.

Те са арестувани през нощта между 2-ри и 3-ти февруари, минути след като са извършили последното престъпление. При ареста четиримата бандити са оказали яростен арест и са опитали да избягат, научи още медията ни.

Апашите влизат в определен предварително набелязан търговски обект. Избиват с чукове касите, в които се държат парите и директно ги мятат през прозореца, след което са натоварени в краден автомобил.

Последната кражба на мафиотите е била във фирма Декор Център на Околовръстното шосе. Там обаче по време на операцията изниква външно лице, което се опитва да има попречи, но те незабавно го заплашват. Малко след поредния грабеж специалните части на директорът на Главна дирекция “Национална полиция” Христо Терзийски провеждат извънредна акция и след много бързи и професионални действия успяват да заловят извършителите.

Ади, Турчина, Пачата и Пирона са подозирани, че са участвали в още няколко мегаграбежи, сред които и обирът на клон на банка Уникредит в София миналата година, при който изчезнаха над 150 000 лева.

Четиримата апаши са сред най-добрите в страната. Разполагат с огромен финансов ресурс. При обиска на жилищата и колите е намерена много техника - тапи за заглушаване на СОТ системи, кислородни бутилки и др.

Някои от заловените са участвали и при обира през 2013 година, при който беше задигната крупната сума от 360 000 лева.

Утре в Районния съд в София ще се гледа мярката за неотклонение на арестуваните джамбази.
1
Коментара по темата
1.
АМИ
05.02.2017 10:20:21
Като са толкова отворени, защо са на свобода?
  Добави Коментар
Унищожени са останки от дрон, с взривно вещество, близо до Елените Групата за разузнаване, обозначаване, извличане, транспортиране и унищожаване на невзривени боеприпаси е активирана по искане от областния управител на Бургас Нов обрат с времето: скоро идва топлото, термометрите ще показват 33 градуса След 10-ина дни жегата ще се усети
Тръмп: Не съм доволен от последния разговор с Техеран Кризата заплашва световния бизнес Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите Процедурата стартира във вторник
Мъртво пиян катастрофира пред полицията Див екшън в Русе АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово Пътят продължава да е затворен 
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме! В словото си председателят на НС на БСП напомни, че осемчасовият работен ден поставя граница на експлоатацията Подробности за пожара в Мол Не се стига до паника, много пожарникари се заемат с гасенето на огъня
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България "Нека почитаме чуждия труд", акцентира той В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни Всичко, от което се нуждаете, са няколко обикновени съставки
Психолог направи на пух и прах ергените Какво всъщност стои зад поведението на тримата ергени и техните „романтични“ решения Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май Призовават за мир, по-високи заплати и по-добри условия на труд