Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Георг Георгиев: България ще пострада от ветото на Радев (ВИДЕО)

Ветото на президента Румен Радев върху Закона за концесиите е един нелегитимен акт, каза Георг Георгиев от ГЕРБ
Ключови думи: Георг Георгиев, ГЕРБ, президент, вето, концесии, Манол Генов,

Ветото на президента Румен Радев върху Закона за концесиите е един нелегитимен акт, от който България ще пострада много. Това каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия Георг Георгиев от ГЕРБ. Той обясни, че държавният глава има право да налага вето, но той се възползвал от това, че няма начин да му бъде опонирано в тази ситуация, тъй като парламентът е разпуснат.
„Когато чух изявлението на Радев, си спомних една фраза от филма „Вчера“, когато Ростислав казва „Страхливо започвам живота си, Иване“. Това, което се случи вчера, бе първият значим вътрешнополитически акт на президента“, обясни Георгиев.
„Впечатление прави, че в последно време партийните интереси на БСП по един застрашаващ начин започват да съвпадат с надпартийните на президента Радев. Начинът, по който БСП се обяви и бойкотира Закона за концесиите, вчера намери израз в изявлението на президента. Той каза, че трябва да бъдат спазени законовите разпоредби и тези на европейско ниво“, заяви бившият депутат.
„Нима Радев не си направи труда да забележи, че над 2/3 от закона е основан на европейското законодателство? Той не осъзнава ли, че като налага вето при отсъстващ парламент и няма как законодателният орган да се произнесе, вкарва държавата в наказателна процедура?”, попита Георг Георгиев. България ще бъде санкционирана, прогнозира той.
Манол Генов от БСП пък заяви, че поздравява президента, че с този акт е застанал на страната на хората. “Този закон създава хаос в много посоки. Има изключително много несъвършенства“, заяви той.
“Само за БСП частен бизнес е мръсна дума. Само вие искате да увеличавате данъците на хората“, изтъкна Георгиев. Ще увеличаваме само на богатите, отговори Генов.

11
Коментара по темата
11.
ох
03.02.2017 16:30:22
Тая нацупена устичка ........, кой ли му дава парички, за да плещи по телевизиите глупости!
10.
адидаслер
03.02.2017 14:47:02
Какво да чуеш от устата на хрантутник на немска неолиберална фондация заащитик на евроатланнтиччески ценности-гейбракове ислямизм освен АНТИбългарска позиция
9.
Докер
03.02.2017 13:19:20
Боко даде концесията на пристанището на Домусчиев в последното заседание на кабинета и при предната си оставка. Резултатите ги виждаме. Всичко е мизерно, почти празно.
8.
Верно,
03.02.2017 11:05:32
много нахъсан комсомолец!Браво!Готов е за кариера в партията Герб!Виден софист и от малък демагог!Хвала на таз младеж!
7.
много точно!
03.02.2017 10:56:43
МНОООГО са дотегнали на иначе търпеливия български народ!
6.
Георг И
03.02.2017 10:56:05
&nbsp;Ако спечелим изборите :<br>
1. Ще осигурим ботуши на Пепеляшка.<br>
2. Нито една Красавица вече няма да бъде оставена да спи.<br>
3. Бременските градски музиканти ще се грижат за вас денонощно.<br>
5. Ще поставим СОТ и видеонаблюдение в къщичката на седемте козлета.<br>
6. Красавицата ще назначим за секретарка, а звярът за секретар.<br>
7. Ще осигурим маркировъчна боя на Хензел и Гретел.<br>
<br>
Ще видите резултата ни- <br>
5.
Избори
03.02.2017 10:33:46
Щом като ГЕРБ яде изборен шамар в Бургас и района смятайте колко са дотегнали на хората такива кавали като Гошо гаргата и Сие
4.
Кофти
03.02.2017 09:44:27
Че трябва да се връщат парите.
За това плаче Георг
3.
дждрг
03.02.2017 09:42:40
Абе Георг я вземи че се скрий някъде
2.
ЪРП
03.02.2017 09:28:46
ФЛЕГМАН, ОТРЕПКИ ДОЛНИ!!! ЛИЗАЧИ НА ГЕРБЕРСКИ АНУСИ!!!
ЗАЩО МИ ИЗТРИХТЕ ТОЗИ КОМЕНТАР ОТ ТЕМАТА ЗА ЦЕЦКА ЦАЧЕВА???????
НЕ ВИ ОТЪРВАТ ЛИ ТАКИВА АНАЛИЗИ?????????????
ДРИСЛЬОВЦИ БЕЗГРЪБНАЧНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



РАЗМИСЛИ ПО ГЕРБЕРСКИТЕ СЛОВОБЛУДСТВА НА ЦЕЦКА ЦАЧЕВА ОТ 02.02.2017:

"Ние оставяме подредена държава и вярвам, че българите ще гласуват за ГЕРБ, каза бившият шеф на парламента"
ЕГАТИ ОПТИМИСТИТЕ!!!???

"Основен приоритет в предизборната програма на ГЕРБ ще е двойното увеличение на учителските заплати. "
НЕ Е ИСТИНА , КАКВА НАГЛОСТ И БЕЗОЧИЕ ЛЪХАТ ОТ ТАЗИ ЖЕНИЧКА!!!.......
ВИЕ ГЕРБЕРЧЕТА, ДА НЕ МИСЛИТЕ, ЧЕ УЧИТЕЛСКАТА ГИЛДИЯ Е ЗАБРАВИЛА ЗА НЯКОЛКО МЕСЕЦА, КАК СЕ ИЗГАВРИХТЕ С УЧИТЕЛИТЕ......, С ПОЛИЦАИТЕ .....И С Т.Н. И Т.Н.???

"Това бе един протестен вот."
ДЕМЕК ИСКА ДА КАЖЕ, ЧЕ НИКОЙ БЪЛГАРИН НЕ Е БИЛ УБЕДЕН ,ЧЕ РУМЕН РАДЕВ Е ДОСТОЕН И ЧИТАВ ЧОВЕК ЗА ПРЕЗИДЕНТ , А ВСИЧКИ БЪЛГАРИ АДЖЕБА СА ГЛАСУВАЛИ ПРОСТО ЗА ДА НАПРАВЯТ МРЪСНО НА ГЕРБ??!!!........РАЗБИРАШ ЛИ...?ХАХАХА......МАНТРАТА ГЕРБАДЖИЙСКА

„Много хора са разочаровани, защото не виждат промяна. Какво ново се случи при визитата на президента Радев в Брюксел? Кое е по-различното в политиката, която ще води държавата, освен, че летя със „Спартан“?“
ЦАЧЕВААА.....ТОВА ,ЧЕ ТИ СИ СЛЯПА Е ТВОЙ ПРОБЛЕМ !
АЗ ВИДЯХ ЧУТОВНАТА ПРОМЯНА ТОЧНО С ТОЗА ВИЗИТА НА ГЕН.РУМЕН РАДЕВ В НАТО, КОГАТО ОЩЕ НА ПЪРВАТА СРЕЩА С ДЪРЖАВНИЯ СЕКРЕТАР НА НАТО - СТОЛТЕНБЕРГ!!

РАДЕВ СЕ ДЪРЖА КАТО ИСТИНСКИ ДОБЛЕСТЕН ПРЕЗИДЕНТ, КАТО ЗАЯВИ ДИРЕКТНО В ОЧИТЕ МУ ,ЧЕ НАТО ТРЯБВА ДА УВЕЛИЧИ ДИАЛОГА С РУСИЯ И ДА СПРЕ РЕПЧЕНЕТО СРЕЩУ РУСИЯ, ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ КАКЪВТО И ДА Е РИСК ЗА ВОЙНА ( ЯДРЕНА)!!!!!!!!!!!!
ЗАЯВИ МУ ,ЧЕ НАТО И РУСИЯ ТРЯБВА ДА ОБЕДИНЯТ УСИЛИЯ ЗА ДА СЕ БОРЯТ СЪС СВЕТОВНИЯ ТЕРОРИЗЪМ!!!

ВИЕ ,ГЕРБЕРЧЕТА ЛИГАВИ, ОСЪЗНАВАТЕ ЛИ КОЛКО ДОСТОЙНО И ДОБЛЕСТНО СЕ ДЪРЖА РУМЕН РАДЕВ ???????????

РАДЕВ СЪЩО ЗАЯВИ ДИРЕКТНО НА ГЛАВНОКОМАНДВАЩИЯ НА НАТО ,ЧЕ ТЕЗИ САНКЦИИ НАНАСЯТ ОГРОМНИ ВРЕДИ НА БЪЛГАРИЯ !!!

ГЕНЕРАЛЕ, НАПРАВО МИ НАПЪЛНИ ДУШАТА С ТОВА ДОСТОЙНО ПОВЕДЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НЕ МИ СЕ МИСЛИ, КАКВО ЛИЗАЧЕСТВО И ВЪРТЕНЕ НА ДУДУЦИ ЩЕШЕ ДА БЪДЕ ,АКО ОТНОВО ГЕРБ ИМАХА ПРЕЗИДЕНТ....ЖАЛКА КАРТИНКА...

СЪЩОТО БЕЗГРЪБНАЧНО ЛИЗАЧЕСТВО ,КАТО В МОМЕНТА НА ЦВ.ЦВ.,КОЙТО ОВЪРША ВСИЧКИТЕ СИ ГОСПОДАРИ ВЪВ ВАШИНГТОН ЗА ДА ПОЛУЧИ НОВИТЕ ПРЕДИЗБОРНИ ИНСТРУКЦИИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.
Да
03.02.2017 08:58:08
дразни ме наглоста на това момче.
Това че не сме като румънците да не го успокоява.
и тук ще търсим отговорност от крадцити техните закони.порйчки и концесии
  Добави Коментар
4 зодии са истинските богини на зодиака: Красота, сила и характер в едно Близнаци, Везни, Дева и Водолей впечатляват с женственост, амбиция и безрезервна отдаденост САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо
Ето какъв мъж може да покори всяка жена според зодията ѝ Едни търсят увереност и приключения, други държат на стабилността, интелекта и романтичните жестове Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом
Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Три числа в рождената дата издават скрита сила: Проверете дали ги носите Нумерологията ги нарича господарски числа и ги свързва с интуиция, големи цели и способност да променяш живота на другите
Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно
4 зодии лъжат толкова убедително, че трудно ще ги разобличите Близнаци, Везни, Рак и Скорпион умеят да променят историите според ситуацията и човека срещу тях Тези навици надуват сметката за ток Бойлерът, климатикът, хладилникът и пералнята стават скъпи при грешна употреба
Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Петима пожарникари и петима доброволци стигнаха до огъня с туристическа лодка, първите данни сочат човешка небрежност Любовен обрат за 4 зодии: Съдбовна среща променя края на лятото Овен, Лъв, Водолей и Стрелец получават шанс за нова връзка, помирение или важна стъпка с партньора