Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тези приложения не трябва да са в телефона ви, веднага ги изтриите

Ключови думи: приложения, смартфон, изтриване
Въпреки това, на принципа проба-грешка, много потребители свалят доста безполезни мобилни приложения. От profit.bg се спряха на 5 от тях. Вижте ги:

Приложения, които пестят оперативна памет

Нито едно приложение не може да подобри работата на смартфона ви с изчистване на оперативната памет. Ако някое от вашите приложения обещава именно това, мигновено го деинсталирайте.

Clean Master и други програми за почистване

Приложения, които трият ненужните файлове, не са необходими. Избягвайте ги. Файловете, които тези приложения смятат за ненужни, съществуват не без причина. Това означава, че само ще си навлечете проблеми.

Антивирус

Google Play и операционната система Android самостоятелно изпълняват за вас ролята на антивирус. Просто не инсталирайте приложения с неизвестен източник. Антивирусна програма само ще изразходва допълнително ресурсите на смартфона.

Приложения, пестящи батерията

Ако някое приложение ви обещава, че ще оптимизира потреблението на енергия и ще удължи автономната работа на телефона, изтрийте го. То не е способно да се справи с тази задача.

Предварително инсталирани приложения

Ако при вас е възможно това, елиминирайте ненужните приложения, които сте заварили на телефона.
4
Коментара по темата
4.
Me
03.02.2017 10:44:22
Cleaner от някакъв вид е нужен. Метлата специално е бая тежка. Но са нужни. Андроида е меме неоптимизирана система, оставяща купища боклуци навсякъде. Без cleaner от някакъв вид устройството се задръства, рам-а е претъпкан. Журналята са се побъркали тия дни - вчера нямало нужда от антивирус на компютъра, днес на телефоните.
3.
Хайде сега
02.02.2017 23:39:07
И CCleaner ли?
Не лъжете хората.
2.
Nai nakraq
02.02.2017 23:24:55
Nai nakraq i vie da napishete edna svqstna i polezna statiq !
1.
благодаря
02.02.2017 21:39:24
Това беше полезно...
  Добави Коментар
В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители Те ще напуснат 10 години по-рано  До два месеца закриват българска онлайн медия Това идва на фона на закриването на румънската секция на медията, финансирана от Конгреса на Съединените щати
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства Тримата са били добре облечени, а в автомобила е имало храна, множество бутилки вода, както и батерии за мобилни телефони, които обаче са били изключени Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан" Дечо вложи всичките си спестявания, за да могат да спрат това, което се случва там. Той купуваше дронa - струваше около 80 хил. лева", каза Мартин Гръбчев
Внезапно почина национален селекционер Илиян Василев е първият български хандбалист играл във френския елит Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев Бившият посланик в Москва е убеден, че държавата стои зад касапницата в Петрохан
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“ Това е скандалът на века, обяви Жени Калканджиева  От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан Синът на княгиня Калина Сакскобургготска и изследователя и пътешественик Китин Муньос е прекарал близо два месеца в подножието на планината Суншан, в провинция Хънан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията Съпругата на Брус Уилис проговори за най-тежката истина около деменцията му Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев Много странни неща има в самото начало. Труповете намерени пред хижата, като за показ. Хижата запалена, но не напълно изгоряла, коментира криминалистът