Арестуваният наркоготвач от ж.к."Славейков" е Димитър Аврамов - жертвата на Стойчо Барона
34-годишният мъж обитава апартамент на 16-ия етаж в този блок. През октомври м.г. (ВИЖ ТУК) той се скара със Стойчо Мирчев-Барона, двамата бързо си размениха няколко удара, а след това Барона извади нож и започна да реже гърлото на опопента си. Димитър лежа близо 30 минути в локва кръв и по чудо бе спасен от д-р Даниел Петков, който направи животоспасяваща и изключително тежка операция, за да върне към живота 34-годишният бургазлия.
След инцидента Димитър Аврамов, по прякор Блясъка, е възстановил и отново се е върнал към обичайната си дейност - наркопроизводство и разпространение, коментират разследващи. Димитър Аврамов е добре познат на органите на реда, осъждан е и многократно арестуван.
Във фаталната вечер, довела до ареста му, той се е скарал със съпругата си, а скандалът ескалирал, след което изплашени съседи алармирали полицията, за да не се стигне до нова кървава баня в блок 51. Те се притеснили, че Блясъка ще смаже от бой жена си. Дошлите на място полицаи от Второ РУП Бургас веднага арестували Аврамов, направили му обиск и открили в него синтетиката. В дома му е намерена цяла нарколаборатория(ВИЖ ТУК)
11
					Коментара по темата
					
				
									11.
								
								
										кога?									
									
										23.01.2017 23:26:19
									
								
																	Nikolai i rafaela koga shte gi priberete? Toq dilar?
															
							
						
									10.
								
								
										Ношките									
									
										23.01.2017 19:43:19
									
								
																	Ииии да ве на Барона жена му е супер скоро веднъж я праснах казвам ви много хубаво беше даже изкара от на барона бело и се почерпахме
															
							
						
									9.
								
								
										Гринго									
									
										23.01.2017 15:07:23
									
								
																	На Барона жена му е супер яка мадама какви чудеса прави момичето който е бил с нея знае
															
							
						
									8.
								
								
										Местен									
									
										23.01.2017 14:02:50
									
								
																	А Барона продължава да си щъка навънка и да пръска наркотоци..
															
							
						
									7.
								
								
										Ремуса									
									
										23.01.2017 12:47:39
									
								
																	Петърчо какво храниш пък ти, умрялото си волво не можеш да нахраниш щото и ти си наркоман
															
							
						
									6.
								
								
										До №5									
									
										23.01.2017 12:41:20
									
								
																	За един доктор, когато е професионалист, е без значение пациента дали е добър или лош човек, дали е почтен или бандит, дали е беден или богат - той винаги ще си свърши перфектно работата. Докторът не е съдия и така трябва да бъде! Поклон пред кадърните лекари, поклон пред доктор Даниел Петков!
															
							
						
									5.
								
								
										Петърчо									
									
										23.01.2017 12:35:37
									
								
																	Доктора да го беше оставил да умре,сега само отваря работа на магистратите и ще храним още един боклук в килията
															
							
						
									4.
								
								
										KOMIKS POL									
									
										23.01.2017 12:01:22
									
								
																	НЯКОЙ ГО Е ПРОСПАЛ
															
							
						
									3.
								
								
										Стойчо Попов									
									
										23.01.2017 11:14:24
									
								
																	Не знам мента ли е кво е, ама след като брат ми отиде в ада, аз станах негов наследник!  Точка! И майка, и полубрат ми Евгени могат да го потвърдят!
															
							
						
									2.
								
								
										КОГА ?									
									
										23.01.2017 10:46:54
									
								
																	Не е вярно Емил Ковачев - МЕНТАТА е новия бос в Бургас ,неговата организирана престапна група заедно с полицията е октопода на града
															
							
						
									1.
								
								
										Стойчо Попов									
									
										23.01.2017 10:22:26
									
								
																	Аз съм истинският Барон, ве, ей, паляци!  След страшилището Костов, вече аз командвам Бургас и морето!