Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ваня Тодева: Майкъл не е бил отвлечен, прекараха една безсънна нощ с майка си (ВИДЕО)

Гергана Михайлова и синът й Майкъл прекарали една безсънна нощ, за да си говорят
Ключови думи: Майкъл, Гергана Михайлова, Младен Владимиров, Ваня Тодева,

18-годишният Майкъл Кривиралчев, който беше в неизвестност в продължение на два месеца, не е бил отвлечен. Вчера той се срещна с майка си Гергана Михайлова и прекараха една безсънна нощ, за да си говорят, каза в интервю по телефона за Нова телевизия Ваня Тодева. Дамата, която е приятелка на Гергана, сподели, че не е присъствала на разговора, защото бил прекалено личен и момчето искало да останат сами.
„Майкъл знае какво е преживял, но и близките му бяха зле. Ако не бяха хората, които помогнаха, нямаше да можем да се справим“, каза Ваня в „Здравей, България“.
Часове, след като майката призова от ефира по Нова телевизия Майкъл да й се обади, се появи пост във Фейсбук, в който той съобщава, че е добре и желае издирването му да бъде прекратено. „Не вярвах, че е от него, но е факт, че се разбраха. Той държеше сам да се срещне с майка си“, добавя Тодева.
"Може да разказвате на децата си какво ще правите през деня, не е толкова важно дали те ще ви чуят. Въпросът е, че така те ще ви приемат като равен и като човек, който споделя. Така ще научите и самите тях да споделят и ще изградите доверие", каза в „Здравей, България“ училищният психолог Младен Владимиров.

3
Коментара по темата
3.
!!
18.01.2017 12:30:59
Такива лекета само бой ги оправя, малко изнежено гейче...
2.
*********
18.01.2017 12:17:24
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
ЪРНЪРРР
18.01.2017 11:18:10
ЕБАТИ ТЪПУНГЕРА МАЙКЪЛСКИ !!!!!!!!!
МАЙКЪЛ ЛИ СИ?...... ,ДЖАКСЪН ЛИ СИ ...?.....ТОП МАЛОУМЕН ДРИСЛЬО СИ!!!!!!!.......КАК САМО ПОДЛУДИ РОДИТЕЛИТЕ СИ И ПОЛОВИН БЪЛГАРИЯ ДА ГО ИЗДИРВА.......
  Добави Коментар
Украински войници превърнаха BMW 7-Series в мобилна ракетна установка Военният хибрид залага на скорост и изненада, а не на броня Лионел Меси получи часовник за 1,1 милиона долара Легендарният футболист бе изненадан с един от най-редките модели на Richard Mille по време на обиколката си в Индия
Грешката, която качва разхода на гориво през зимата с до 2 литра на 100 км Покривна кутия, спаднало налягане в гумите и излишен багаж - зимни грешки, които струват скъпо Четвърти цвят на светофара: бъдещето на трафика с автономни коли Новата система обещава по-бърз трафик и по-малко емисии, но крие и рискове от киберзаплахи
ЕК отстъпва от забраната на ДВГ, но с нови условия, които може да убият автомобилната индустрия Производителите предупреждават: новите правила на ЕС за хибриди и емисии след 2035 са икономически неприложими Празниците насаме: как да превърнем самотата в грижа за себе си Коледа без близки не е провал, а шанс за тишина, осъзнатост и нови избори
2026: Годината, в която Близнаци, Везни и Водолей спират да отлагат съдбата си Годината отключва решителни промени за три въздушни зодии, които вече не могат да отлагат личния си път Предсрочните избори (не)избежни – 22 март или 5 април са най-вероятните дати Процедурата за мандатите започва, но партиите не показват воля за стабилно управление.
2025: Рекордна година за златото - поскъпване, търсене и интерес от българските инвеститори Цената на благородния метал скочи с близо 60%, а интересът у нас бележи исторически връх Мария Цънцарова не е освободена от работа бТВ води разговори за нови проекти с участието на Цънцарова през 2025 г.
РИОСВ потвърди: Производството на „Кроношпан“ е в екологичните норми Контролните измервания на РИОСВ и ИАОС не отчитат превишения на нормите за качество на въздуха във Велико Търново Игнажден чука на вратата: Вярвания, ритуали и как да посрещнем късмета Народни обичаи и забрани, свързани с началото на новата година според българския календар