Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Поредната агресия на пътя: Баща и син набиха двама заради неправилно спряна кола

Ключови думи: бой, агресия, меле, флагман
След поредната агресия на пътя заради неправилно спряна кола, двама шуменци на 30 и 39 години бяха набити. Биячите успяха да избягат, но малко след това бяха установени. Това са баща й син, М.Ю на 58 г. и С.М. на 32 г.. Карали джип „Киа” и били криминално проявени, съобщиха от полицията в Шумен.
Скандалът между мъжете в спряната кола и двамата непознати от джипа, станал посред бял ден, във вторник около 8 часа в Шумен на пл. „Гривица.” Причината за разправията била неправилно спрян лек автомобил, пише Блиц. Двамата мъже от него са с леки телесни повреди, а извършителите се оттеглили от мястото на инцидента автомобила си „Киа”, с шуменска регистрация. По късно са установени и разпитани. По случая е образувано досъдебно производство за хулиганство по чл. 325, ал.1 от НК.

При втория случай от агресията пострада лека кола опел, на която двамата нападатели строшиха всичките стъкла и избягаха.

Всичко станало същия ден по здрач на 18 км от Шумен. Към 18:40 часа на пътя Шумен – Карнобат до разклона за село Ивански лек автомобил „Опел”, управляван от 52-годишен мъж от Смядово, ударил спрян на пътното платно лек автомобил „ВАЗ 2101”, без регистрационни табели и без светлини.

След удара от старото жигули слезли двама или трима непознати. Водачът на опела дори не видял колко мъже изскочили от возилото. Те грабнали по един камък и строшили всичките стъкла на опела. После изчезнали пеша като зарязали там колата си. Тъй като тя е без табели вероятността да бъдат открити биячите е минимална.

Извършен е оглед. Образувано е досъдебно производство по чл. 216, ал.1 от НК.
2
Коментара по темата
2.
КУРЕГИН
15.12.2016 09:31:11
ДА ВИ ПИКАЕМ НА НОВИНАТА. УРОДИ МАЗНИ
1.
Мечо Кух
14.12.2016 20:20:51
Първите вероятно са Български мюслита , вторите със сигурност са рОмляни .
  Добави Коментар
Мона запали лют скандал за "Евровизия" минути преди финала Мариана Попова взе страната на Тони Димитрова 26.02.2026. Ще се сбъдне ли пророчеството на Волф Месинг? Две папки поставят на карта бъдещето на света. Комета и съкрушително земетресение предхождат съдбоносния избор
Промени при продажбата на автомобил и строги правила за електрическите тротинетки Отпадането на нотариалната заверка при сделки с МПС и нов режим за тротинетките предизвикаха остри реакции Софийският градски съд отказа регистрация на партия „Трети март“ Магистратите установиха съществени нарушения при учредяването на формацията, свързани с членските декларации
Следвайте тези прости съвети и пилешките гърди винаги ще бъдат сочни Пилешките гърди без кости са едни от най-консумираните продукти в американските домакинства – и с основание Тези дати на раждане са под специалната закрила на Вселената Познаването на рождените дати, които са под особено планетарно влияние, помага да разберете по-добре тази закрила и да изразите благодарност към небесните сили
Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Поради аварията десетки хора останаха да висят във въздуха, на метри от земята За всеки повод правя тази сполучлива погача с газирана вода Мека, ароматна и перфектна за всяка трапеза
Страхотна победа за българския национален отбор по тенис до 12 г. Малките лъвчета с капитан Георги Йорданов се класираха в сблъсък за място на финала Направете това с теменужките през февруари, за да цъфтят непрекъснато С тези съвети листата няма да се виждат от цвят!
Чийзкейк Орео без печене – кремообразен десерт, който се топи в устата Приготвя се без печене и е идеален десерт за празник, гости или просто сладко изкушение у дома Георги Ганов нахлу на сесия, удари жестоко общински съветник 57-годишният мъж е бивш кандидат за кмет