Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бареков сътвори невиждан скандал в ефир!

Ключови думи: николай, бареков, скандал, ефир
Евродепутатът Николай Бареков извъртя страшен номер на водещата Жени Марчева. Бившият телевизионер се разгневи, след като журналистката го накара да преведе едно изречение от британското издание The Times и демонстративно напусна студиото на bTV.

Тази седмица Николай Бареков публикува в социалната мрежа снимки, на които позира с The Times и The New York Times, показвайки какво е отношението към скандала, който сътвори лидерът на ДСБ Радан Кънев с изказването си за „бай х*у”.


1 Именно по този повод Марчева го помоли да прочете няколко изречения от The New York Times. Молбата й обаче определено не се хареса на евродепутата и той скочи на крака.

„Няма да участвам в тази провокация. Ще оставя хората да се наслаждават на баджаците ти и ще си тръгна”, каза Бареков, след  което напусна студиото.

След като помига няколко минути пред камерата, осъзнавайки какво се е случило, Жени Марчева не скри възмущението си от поведението на политика и неприличния му коментар за краката й.
7
Коментара по темата
7.
наблюдател
24.10.2016 21:08:26
Невиждан гаф сътвори набедената за журналистка Жени Марчева. Впрочем тя е типичен представител на наглите, тъпи и нетактични журналя, които се пръкнаха и намножиха напоследък из безбройните медии като паразити. Бареков колкото и да ми е противен постъпи по най правилния начин.
6.
Той трябваше да говори
24.10.2016 09:32:38
за разочарованието си от политиката. Вероятно съобрази, че това ще бъде твърде нелепо на фона на милионите, които усвои покрай тази политика...в която светна и угасна за нула време, но се хвали с охолния си живот в други интервюта. Така и никой не му потърси сметка за големите пари, с които се облажи.
5.
Българин
24.10.2016 05:42:42
Бареков е най-хлабавата и хлъзгава халка на България!
Да му сменят пола по документи!
4.
Бичето
23.10.2016 21:16:48
Сом таймс люн сом таймс вин ... винаги стил дъ мъни анд рун фар авей
3.
Даскал Ви Ботьо
23.10.2016 17:16:19
Така е, Павле, Таймс е английски вестник, излизащ в Лондон и с консервативна тенденция; докато Ню Йорк Таймс е американски, либерален вестник, един от рупорите на дмеократическата партия. Ама джурналята от флегман не четат ни английски, ни американски вестници. Те са на равнището на Бареков - едва ползват български.
2.
Павел
23.10.2016 15:58:20
Журналистите от Флагман са толкова компетентни, че смятат "New York Times" и "The Times" за един и същи вестник
1.
Йййй
23.10.2016 14:26:35
Тоя помияр,защо въобще го каните на разговори.Ай да лапа Брюкселски п..ки
  Добави Коментар
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина" Нотариус сигнализирал за съмнителни документи, а проверка показала, че актът не фигурира в системата на Агенцията по вписванията "Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара Оценката на SpaceX почти се удвои, а Мъск задмина всички в историята с рекордно лично състояние
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари Гирлянди, електрически лампички, токсични растения и храни водят до инциденти с любимци по празниците - специалистите съветват какво да избягваме След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година Брокери очакват умерено, но сигурно поскъпване на жилищата през следващите години, като водещи фактори са достъпните кредити и сравнително ниските цени спрямо Централна Европа
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година Бившият национален селекционер на България продължава успешната си работа в Русия България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа На среща във Финландия премиерът в оставка Росен Желязков акцентира върху ролята на България за морската и екологичната сигурност в Черно море
Изискана рецепта с яйца и хайвер Семпло, но ефектно мезе, което комбинира яйца, майонеза и хайвер Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия 30-годишната жена е с тежки наранявания и е настанена в болница, нападателят е задържан, тестът му е отчел над 2 промила алкохол в кръвта
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия "Армейците" готвят втори удар на пазара след идването на Пиедраитани Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове Анализатори виждат връзка между икономическия растеж и движението на цените в имотния сектор
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи Психолози и адвокати обясняват защо именно по празниците лъжите най-често излизат наяве, а разводите зачестяват Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката" Всеки от бранша – любител или професионалист, фотограф (видеограф), модел или UGC криейтър може да участва