Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Майката на убития Ники: Искахме от премиера само убиецът да бъде арестуван, чакам възмездие

Майката на убитото момче предлага законодателни промени, за да може законът да пази правата не на убийците на пътя, а на потърпевшите.
Ключови думи: Ники, убит, убиец, убийците на пътя, Ники Терзиев, Борисов, писмо, Анелия Терзиева,

Писмото до премиера Бойко Борисов бе написано от дъщеря ми, не за да се оплакваме, а защото убиецът на сина ми все още не бе арестуван. Искам сега да видя какво ще направи съдът. Това каза пред камерата на бТВ майката на убития Ники Терзиев - Анелия Терзиева. Младият мъж, който загуби живота си, след като бе пометен от кола, движеща се с над 220 км/ч по магистрала "Хемус", бе описан от разплаканата жена като светъл лъч в живота на всеки, който го е познавал. Тя уточни, че писмото до премиера, в което бе поместена и снимка от детството му заедно с Бойко Борисов, е изпратено от дъщеря й, която живее в Швеция.
„Най-страшно е една майка да загуби детето си. Бяхме в неведение дълго време. Не знаехме защо убиецът на моето момче не е арестуван. Това трябваше да се направи веднага след катастрофата. Нямало алкохол и наркотици. Това ли беше определящото? Смъртта си е смърт, убийството си е убийство. Убиецът е една ходеща бомба, продължил е да си кара колата“, заяви Анелия Терзиева.
“Моето момиче се оплака на премиера, че даже няма и арест за убиеца. Синът ми бе един слънчев лъч за всеки човек, който го е познавал. Той бе едно усмихнато ведро дете, не се сърдеше никога за нищо. Неговата страст бе футболът. Радваше се всеки ден на живота си. Той бе най-доброто дете, което може да си пожелае една майка. Благословена съм, че 23 години имах такъв син“, споделя Анелия.
„Кауза в памет на Ники за нас е да се променят така законите, че да защитават потърпевшите. След убийство на пътя, трябва да има задържан и да се отнема книжката му. Присъдата за такива хора никога да не е условна“, призова майката на убития Ники.
„Какви права трябва да има един убиец, който съзнателно нарушава правилата за движение по пътищата? Трябва убийците да са в затвора, а след излежаване на ефективната присъда, книжките да им се връщат, но само след наново изкарани шофьорски курсове и психотест, който да докаже годността да седнат отново зад волана“, предлага Терзиева.
Според треньора на Ники пък, ако медиите не бяха вдигнали шум, убиецът Бейтула Исмаил въобще нямаше да бъде арестуван. Искаме да видим, че има държава, подчерта той.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров
Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо
Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите
Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна
Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината
Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия