Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Слагат край на шумните сватби в Айтос, вижте как

Айтозлии са подложени на непрестанен терор от шумните тържества
Ключови думи: айтос, сватби, цигански терор, общински съвет айтос, христо ангелов, флагман
Шумните сватби и тържества на открито вече няма да побъркват айтозлии. Общинският съветник от ДПС Христо Ангелов ще строи сватбен салон, с който ще бъдат изнесени извън града.

През лятото циганските сватби тероризират хората. Тържествата продължават от сутрин до полунощ и побъркват местните, които непрекъснато се жалват на тел. 112 и Общината.

Той ще се намира на 1 км от Айтос по пътя за село Мъглен и ще представлява голяма зала с 600-700 места. Сватбеният салон ще бъде разположен на 3,3 дка, а застроената площ ще бъде 680 кв. м. Новината съобщи Ангелов, след като кметът Васил Едрев загатна, че инвеститор ще изнесе сватбите извън града, ако проектът му бъде одобрен.

Чакаме EVN да даде предварителния договор и след това почваме строителството. За финансирането смятаме да участваме по програмата за развитие на селските райони. Ако ни одобрят – стартираме по-рано, ако не – ще чакаме финансиране от друго място. Ако не стане нито едно от двете, ще теглим кредит, за да изградим салона”, каза Христо Ангелов.

Плановете му са строителството да приключи до август 2017 г.
9
Коментара по темата
9.
Дост до адаш и хахо
04.10.2016 13:23:04
Adasha I haho da go yadat cherniq, oligofreni bezmozachni kogato chetete razbirateli za kakvo ide tech.
8.
До 6
04.10.2016 12:56:30
Галя ли имаш предвид. Тя е на всяка манджа мирудия. Само хора без грам акъл й се връзват на номерата.
7.
*********
04.10.2016 11:40:27
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
Мъглен
04.10.2016 08:41:40
До това ли доведоха протестите на разни партийки патриотични и ходенето им при кмета,май някои хора в Айтос се пишат патриоти,но играят за ДПС.Май всичко беше за усвояване на държавни пари,но трябваше да се вдигне шум,за да се оправдаят.
5.
Angelov
04.10.2016 07:38:42
Много отворени на тема роми,без да познават нито един циганин,изградили мнение за тях от форумите си мислят ,че са големи патриоти и ебачи.Щом сте толкова отворени,знаете къде е Христо,отиде и му го кажете в очите,ама ебачи хахо ще се тръгне с многократно анално прониктнат, това се отнася и до " адаш"
4.
*********
04.10.2016 01:17:21
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
адаш
04.10.2016 00:15:03
Хал Хитлер ..... Тоз Христо е черен мангал и той
2.
Мъглен
03.10.2016 22:42:51
Ако ни одобрят – стартираме по-рано, ако не – ще чакаме финансиране от друго място. Ако не стане нито едно от двете, ще теглим кредит, за да изградим салона. ВТОРОТО КОГА ЩЕ РАЗБЕРЕМ ДАЛИ ЩЕ СТАНЕ? ЩОТО ПЪРВОТО НЯМА ДА СТАНЕ...
1.
xaxo
03.10.2016 22:26:46
Много лесно ги решавате проблемите щом е с народна пара.Щели да им строят зала за сватби на мангалите.Ами направете им безплатен хотел да ебат 12 годишните булки.Нали такава им била традицията и за това не ги съдят за педофилия.А тоя общински съветник от ДПС Христо Ангелов дето ще им строи сватбен салон да си пази гъза, щото моята традиция повелява да еба публично всеки продажник без последствия.В моето племе тва са правилата, изувам му гащите и го еба на площада.Хау.
  Добави Коментар
Кралицата, която не скри посивелите си коси и привлече вниманието на света Изборът на кралската особа да не прикрива белите си кичури с боя се превърна в основна тема за дискусия, определяна като съзнателен жест към по-естествен и модерен образ Почина голям български режисьор Тъжната новина бе съобщена в социалните мрежи от поета и историк Пламен Павлов
Голяма промяна в менютата на детските градини Махат захарта В Гърция забраняват на непълнолетни да използват тротинетки след смъртта на дете 13-годишно момче загина след челен сблъсък с автомобил 
Екипът на Центъра за обществена подкрепа се включи в розовата емоция на Giro d’Italia Специалистите от социалната услуга подкрепиха събитието със снимки пред центъра, облечени в емблематичния розов цвят на Giro d’Italia АПИ обяви поръчка за проектиране и строителство на Южния обход на Ямбол Избраният изпълнител ще трябва да изготви технически проект и ПУП за обекта и да реализира строителството на трасето. Новият участък трябва да бъде проектиран за градски условия и скорост до 50 км/ч
4 зодии през май 2026 затварят вратата към миналото и започват начисто Те ще вземат категорични решения Вижте Нора Недкова като ученичка - много преди корекциите Мис Плеймейт почти по нищо не прилича на тийнейджърското си аз
Възобновяват делото срещу кмета на Варна Благомир Коцев Заседанието е насрочено на 30 юни Близо 1/3 от домакинствата в България имат неизползван автомобил Това показват резултатите от проучване на Асоциацията на автомобилните производители
Сунгурларе получи награда за принос в съхранението на културното наследство Кметът на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов бе отличен за усилията на Общината в съхраняването и популяризирането на културно-историческото наследство на региона Ергенът Стоян си тръгва преждевременно - изгонен от участничките? Синеокият ерген заяви, че има интерес само към една участничка, но дали тя ще отвърне на чувствата му