Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Преглед на регионалния печат: Все по-малко желаещи да осиновят дете

Ключови думи: печат, преглед, бургас, регионален, теми
„Ловци искат оставката на шефа на Ловното“ е водещото заглавие на всекидневника „Черноморски фар”. Ловци протестираха в Несебър срещу това, че не получават разрешителни за лов.

„Паламудът ощети собствениците на риболовни кораби”, пише още в изданието. Пасажите от паламуд са прогонили другите видове риба навътре в морето. Това е констатация на собственици на риболовни кораби, които работят в района на Южното Черноморие. По думите им те не успяват да уловят каквато и да е риба и това сериозно се отразява върху доходите им.

„Все по-малко желаещи да осиновят дете” е друго заглавие на първа страница на вестника. Тази тенденция очертаха представители на социални институции на работна среща вчера по повод започналата Национална информационна седмица на осиновяването.

„Хризантемите се нуждаят от много слънце и вода” е заглавие от рубриката „Моята градина” на всекидневника.

Интервюто от броя е с Огнян Маринов, председател на синдикат „Образование” към КТ „Подкрепа”, който казва: „Новият Закон за образованието е писан от хора, които не са влизали в час”.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Трагедия в Стокхолм! Автобус се вряза в спирка, има загинали Всички пострадали са били на спирката Мишел Йео ще получи почетна "Златна мечка" на "Берлинале" Носителката на "Оскар" ще бъде призната за "изключителни постижения" и "трайно въздействие върху международното кино"
Копия на изчислителната машина на Блез Паскал и на шифровъчната "Енигма" на търг в Париж Машината на философа е изобретена през 1642 година Откриха изчезналия Веселин Василев във Варна Младият мъж беше обявен за издирване по молба на близките
Започва коледният пост Той не е само физическо, но и духовно въздържание, смирение в думите и делата, време за молитва и прошка Съветът за сигурност гласува плана на Тръмп за Газа За разлика от предишни варианти, последният споменава възможността за бъдеща палестинска държава
Световна рекордьорка мина в порно бизнеса Палавата Летисия изненада милионите си фенове Учителка събира големи гъби Най-голямата е с диаметър на шапката 28 см и тежи 673 грама
Приятел на Людмила Живкова разкри как подсилвали мъжеството на Тато Вождът кръшкал на Мара в стая без прозорци, твърди Дамян Дамянов Шофьорите да внимават! Вече ще ги глобяват, ако карат с неподходящи гуми Законът за движение по пътищата позволява използването на всесезонни или дори летни гуми, ако отговарят на изискването за грайфер
Времето днес: Слънце на повечето места в страната Максималните температури ще бъдат между 13 и 18 градуса, значително по-ниски в местата с трайна мъгла Меган Трейнър с нов албум и турне през 2026 г. Певицата обяви сингъла Still Don’t Care от предстоящия албум Toy with Me и сподели, че песните са вдъхновени от реални преживявания