Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Легендарният Майк Тайсън влиза във VIP Brother скромно, избягва скандалите?

Железният Майк няма да е скандалджията, когото всички познават, ще го видим в друга светлина, каза Деян Веселинов
Ключови думи: Деян Веселинов, Майк Тайсън, боксьор, VIP Brother, Тервел Пулев,

Легендарният боксьор Майк Тайсън ще влезе в Къщата на VIP Brother, но не скандално. Ще го видим в съвсем в друга светлина. Няма да е скандалджията, когото всички познават. Това каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия водещият на „Събуди се“ Деян Веселинов.
Няма човек на планетата, който да не знае кой е Железният Майк. Емблематичният боксьор има шеметна кариера - едва на 20-годишна възраст става най-младият световен шампион по бокс в тежка категория, а огромните му спортни успехи са безброй.
Няма как да не сме му почитатели, тъй като той е една жива легенда, каза боксьорът Тервел Пулев. Много се радваме, че ще е в България, добавя той.
„Нещата, които му се случват още в детството, го правят вълнуваща фигура в моите очи. Израснал е в гето. 38 ареста има в юношеските си години. На осем години вече си е изпечен мошеник. Той е най-младият световен шампион в историята на тежката категория в професионалния бокс. Когато нямаш баща, а си толкова млад, е нормално да направиш много грешки. Темата с изнасилването, заради което лежа в затвора, е най-коментираната, но е и спорна“, коментира Веселинов.
Той си излежа присъдата, но до ден днешен отрича да е направил това, за което е осъден, добавя Пулев.
След като официално приключва активната си спортна кариера през 2005, Тайсън завладява киното във всичките му жанрове – от касовия хит “Последният ергенски запой” през документалната поредица за живота му “Да бъдеш Майк Тайсън”, до  анимацията на Warner Brothers “Мистериите на Майк Тайсън”.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Шерцингер гледа българско предаване Направи й впечатление пантомима Гери от Игри на волята потъна в скръб (СНИМКА) Инфлуенсърката загуби майка си
Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Гаджета ли са? В Национален парк „Пирин“ откриха мъж, обявен за починал преди години Служители на парковата охрана открили мъжа, който проявил агресия, когато му били поискани  лични документи за да му бъде написан акт за нарушението
Не купувам безобразно скъпата Нутела, а си я приготвям сама у дома от обикновени банани: Здравословна и вкусна! За разлика от класическата Нутела, тя не съдържа палмово масло или рафинирана захар Тази течност може да предотврати редица здравословни неприятности Какаото е много полезно, сочат експерти
Тайна съставка прави перфектни тези палачинки Рецепта без дупки за солен и сладък пълнеж! Масова стрелба до България Има жертви в Гърция
Подарък за учителите в Деня на будителите: Увеличават заплатите им Kонкретните параметри все още се обсъждат със синдикатите и директорите, посочи министърът Сърбин с гръмко изказване за Мони Николов Подчерта, че Симеон е бижу в спорта
Вкусна, топла и ароматна гъбена супа с пиле Идеална за студените есенни дни Наводнение във Варна Получиха се водопади