Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нафтата призовава за подкрепа с надъхващо клипче за утрешния мач с Дунав(Русе)

Ключови думи:
Легендата "Нефтохимик" се завръща в "А" група. След нулевото реми като гости на "Локо"(Горна Оряховица) утре "шейховете" ще изиграят първия си домакински мач за сезона срещу "Дунав"(Русе).

Срещата е от 19 часа на стадион "Лазур", а феновете се канят да напомнят за най-силните си периоди с невероятна хореография и подкрепа от първата до последната мунита.

Фен клубът днес разпространи надъхващо видео с най-паметните мачове от последните няколко години и призова за подкрепа утре вечер. 

ВИЖТЕ ВИДЕОТО - ТУК

Помните ли този паметен мач?




15
Коментара по темата
15.
do 14
05.08.2016 13:27:09
koi pak e tozi otbor dunav ruse do predi godina dve nikoi ne be6e 4uval za nego 6egadji4e rus4uklii4e
14.
Dd
05.08.2016 03:09:50
Аре ве бургаски селяни,ще ви смачкаме
13.
ss
04.08.2016 22:28:19
Каква легенда?какъв нефтохим ик?Това отборче е пребоядисания Ф.К.БУРГАС (Мастер)това нещо няма нищо общо с оригиналния нефтохими ик...
12.
Бургас
04.08.2016 19:41:39
Това клипче е от мача им с Черноморец на Лазур. Вижда се повече от добре, че иначе гръмогласните мазути не можаха да напалнят и един сектор срещу цял стадион черноморци.
Благодаря за поканата, ама ще си го гледаме по телевизията и ще се посмеем на "великата" публика.
11.
....
04.08.2016 19:36:06
Само Дунав Русе
10.
Странджански бек
04.08.2016 17:21:20
Много яко клипче-играчи в зелено поздравяват гостуващия сектор на ст Нефтохимик,където са ...гостували на Черноморец-това е повод за срам и позор,не за гордост...пък и какво общо има Мастърхаус-Българово а.к.а ФК Бургас с Нефтохимик не ми е много ясно
9.
до утрепките от Черноморец
04.08.2016 16:58:22
Виждам сезона в окръжните групи не е почнал, та феновете на Черноморец са налазили форума ;)
8.
наше село
04.08.2016 16:28:38
мутанта нямат публика най много по една две каруци от д езерово и камено да отидат
7.
До Simo
04.08.2016 16:15:31
Само за справката... Малката еднолична фирма е на 8мо място по плащане на данъци в Бургаски регион. Силно ме съмнява да е в сивия сектор...
6.
хкоо
04.08.2016 16:01:14
Макс 1000 човека на стадиона и за пореден път ще докажат,че "Бургас е зелен". На първия мач Горна Оряховица бяха повече от тях.
5.
*********
04.08.2016 15:53:13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
пиргос
04.08.2016 15:49:35
Този отбор ,дето с триста зора отърва В група,сега в А!!!Циганска работа-и за какво да идва публика,какво ще види?
3.
simo
04.08.2016 15:46:33
С много късмет биха тогава Черноморец,после онези им сложиха четири парцала на Лазур !!!Абсурд да дойдат повече от 200 човека!Това с този Дебелак е малка еднолична фирма в определено сивия сектор!То еба си и името на Бургаски отбор!!!Майни...
2.
Дракон
04.08.2016 15:35:20
Дунав, Оле, Оле Оле Оле!!! Само Дунав!!!
1.
баси смеха
04.08.2016 15:24:31
ужас. то няма и 1000 души фенове. а навремето стадиона се пукаше по шевовете.
  Добави Коментар
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран На 30 юни, от 21:00 часа ще се играе комедията „Най-добрият мъж” от Вадим Мирошниченко Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ Събитието на Националната алея във Вашингтон предизвика критики заради политическия си заряд
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни Ще му бъде повдигнато обвинение за убийство на три лица  Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Калин Врачански и Асен Блатечки представят мащабната комедийна продукция на благоевградския театър на 6 юли Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla В тъмната мрежа са публикувани около 200 000 файла с предполагаеми документи и спецификации
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет С правилен избор на легло, светлина, текстил и място за съхранение всяка спалня придобива подреден и луксозен хотелски вид без скъп ремонт 67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ) Поп кралицата се появи на Седмицата на модата в Париж с ярка дантелена визия