Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Няма спиране! Баровци паркират мазни Мерцедеси на алеята към Солниците

​След 17 часа влизат без проблем и спират, където си поискат, пише ни читател
Ключови думи: бургас, алея към солниците, паркиране, забранено, баровци, коли, ес класи

Баровци паркират мазните си коли на екоалеята към Солниците, която от доста време насам би трябвало да е само за пешеходци и велосипедисти. Поредните снимки на нагли шофьори са от днес. Изпрати ни ги наш читател, който всеки ден минава от тук и е свидетел на нарушения.

"Вижте какви коли превзеха велоалеята. ​След 17 часа влизат без проблем и спират, където си поискат. Полицията я няма, паяците също ги няма. Това е пълно безобразие. Бариерата все още седи вдигната, а пътните знаци явно не спират нахалните шофьори", пише нашият читател.


31
Коментара по темата
31.
Ami normalno sa spreli, tam trqbvashe da sa Parkom
14.07.2016 22:47:13
Kolite sa si na parkomestata, deto kmeta obeshta da sa nalicni s proekta ! Drug e vyprosa, ce niti parking za kiolite napraviha, nito pyt s dve lenti za kolite, nito peshehodna pyteka i veloaleq v blizost do plaga .....

A Runcev , kukite i paqcite shte prodyljava da gi nqma, zashtoto PROKURATURATA sprq nezakonnoto im zatvarqne pytq i to s pytni znaci, koito nikoi ne im e razreshil da postavqt.
30.
предател
14.07.2016 19:41:01
Кмета и общинската дружинка пак не са си свършили работата. Какво правят тези коли там. Нали това е велоалея и пешеходна пътека. Има знак влизането в двете посоки е забранено.
29.
do бургашлии
14.07.2016 14:35:17
е много сте завистливи бе и даже не можете да го скриете, а после се обиждате като ви наричат Странджански селяци
28.
111
14.07.2016 14:07:16
Като няма държава, няма и спиране. Хакнете им 200 лв глоба и да видите другия път как още от Пантеона ще се оглеждат за свободни места.
27.
от Слънчака :)
14.07.2016 13:35:28
швейцарският ЦИГАНИН ще яда МАЗНА КИРКА :)
26.
ларито
14.07.2016 13:34:45
Навремето сифтето ми духаше тамв драгите лашкал съм я анално защо одрязахте драките господа общински съветницо
25.
marciza
14.07.2016 13:30:18
obstinska policija kade e i obstinata....nali ste mnogo veliki i silni....vesko vasilev 4iburaskata kade e da gi globi.....
24.
Бургас
14.07.2016 12:32:33
Аз пък не разбирам какво им пречат колите на колегите с колелетата. Доколкото виждам нито една от колите не е паркирана върху шибаната им велоалея.
Те имат велоалеи из целия град по повечето от които не кара никой, а до този плаж се стига само по този път с кола. Когато направят друг път за колите, да затварят този, нямам нищо против. Дотогава така.
23.
Мазния
14.07.2016 11:42:22
На тази скапана Хонда и това счупено Рено ли казвате "мазни" коли?
22.
toko
14.07.2016 11:26:37
Да трябва да ги изгоним тия ямболски говеда
21.
Ali Bumaye
14.07.2016 11:16:57
Много сте запознати всички , ама сте по прости от колкото запознати . ЛЪЖА И ИЗМАМА ДЪРЖАВНА ОБЩИНСКА И МЕДИЙНА !
20.
burg
14.07.2016 10:42:14
Видиш ли кола със У режете им гумите
19.
dokken
14.07.2016 10:37:12
И аз така спрях,някой ми наряза гумите и надраска боята
18.
Р У К
14.07.2016 10:26:52
На вшия гнусен доносник - читател / или измислен от Вас/ му кажете да го духа ама двойно. Завидливи гнусни странджански уруспии.
17.
ДО ВСИЧКИ БУРГАЗЛИЙ
14.07.2016 10:14:01
ПРИЗОВАВАМ ВИ ДА ИЗГОНИМ ВСИЧКИ ЯМБОЛСКИ ГАЙДИ ОТ БУРГАС!!! СЪСИПАХА ГРАДА НИ
16.
кмета
14.07.2016 09:58:50
Уби една бургаска легенда и я превърна в касичка за своето джобче ДО КОГА КМЕТЕ ?
15.
обществен ред
14.07.2016 09:57:00
Трябва да се закрие по най-бързия начин тия хранитутници опъват заплати жез да свършат за 1 стотинка работа обаждаш им се за нещо те изкарват теб виновен много работа им отваряш
14.
общински тъпанар
14.07.2016 09:55:19
Общинските тънапари си направихме частна тая улица.Сега ни правят ел.карти и само ние ще можем с колите си да ходим там на плаж, така никой няма да ни пречи на спокойствие да си бъркаме в дупките
13.
???
14.07.2016 09:49:48
Кмета за чий.... е там? Cамо да лапка ли ?
12.
Солничар
14.07.2016 09:35:47
Само в Бургас може кмета да открадне над 100-годишна улица и да я превърне в алея за велопедалите
11.
zagrijen grajdanin
14.07.2016 09:14:49
paqka i obshtestveniq red sa myjki prostitutki
10.
Каруцар
14.07.2016 09:14:14
Това не са Мерцедеси а ЛАЙНОВОЗИ. Обяснимо е. Защото ги карат лайна!
9.
до 6
14.07.2016 09:05:41
Значи всички общински мишки ще имат достъп и тяхните протижета
8.
пешо кура
14.07.2016 09:03:56
Някой вярва ли на кмета ,герб ни върна 20 г.назад
7.
до Глупавите Флегми
14.07.2016 08:47:32
Касабова, помощ! Не мога да лайквам върху коментара! Често си лайквам, помогнете ми!
6.
1234
14.07.2016 08:45:34
Спокойно бе нерваци , след няколко дни ще заработи бариерата и достъп ще имат само коли с пропуск от общината.Освен това не е нужен паек , нали има вело полицаи , да пишат акт за неправилно паркиране както е навсякъде по света.
5.
Smith
14.07.2016 08:16:15
Не ми били мазни мерцедеси, най ми били мазни селяндури.
4.
Ую
14.07.2016 08:15:36
И като дойде паяка какво? Ще постъпят както винаги когато видят "мазна" кола в нарушение - ще я подминат и ще вдигнат някой не толкова намазан.
3.
Tw
14.07.2016 07:53:04
Top тва е щото карат с олио от фритюрниците от заведенията на плажа
2.
Tw
14.07.2016 07:48:39
Кмета не сложил мантинелата иначе тузарската хонда нямаше да прай тъй
1.
top
14.07.2016 07:34:48
мазни Мерцедеси----завистта ви мазно тече , избършете си речника г-да Джурналисти
  Добави Коментар
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол Товарният автомобил излязъл вдясно от платното на 317-и километър в посока Бургас Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я Полицаи от Четвърто районно управление спрели за проверка „Форд Фиеста“ с бургаска регистрация Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Синоптиците предупреждават за локални, но много интензивни изсипвания на дъжд, придружени от силни гръмотевици Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците Важни промени, романтични срещи и шанс за ново начало, но някои знаци трябва да бъдат по-внимателни с решенията и емоциите си
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Кремъл обвини Киев в агресивна заплаха срещу Беларус Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци