Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургаският прокурор Камен Господинов отива на село, в сряда го назначават за шеф в Котел

По всичко изглежда, че Камен Господинов скоро ще напусне Бургас
Ключови думи:
Бургаският прокурор Камен Господинов е почти сигурният нов шеф на Районната прокуратура в Котел, научи Флагман.бг.

Висшият съдебен съвет(ВСС) ще разгледа в сряда кандидатурата му, а Господинов е единственият подал документи за изключително неатрактивната прокуратура в 5-хилядното планинско градче.

Камен Господинов е завършил правния факултет на Техническия университет във Варна, който бе закрит през 2007 година. Той е работил като полицай в Охранителна полиция на Трето РУП Варна, дознател и прокурор в Несебър. От 2012 година е в Бургас и по всичко изглежда, че през 2016 година престоят му тук ще приключи.

Не е ясна каква е причината за промяната, още повече, че Районната прокуратура в Котел никак не е от атрактивните. От близо година не може да се намери административен ръководител, който да оглави обвинението в малкото градче, където преобладава ромската престъпност и битовите кражби, а в района дерибейства ромския клан Борисови, с когото полицията не може да се справи от години.

В концепцията си Камен Господинов е застъпил тезата, че ще работи за допълнителната квалификация на прокурорите в Котел, ще преразгледа всички преписки срещу лица с повече от две досъдебни производства и ще прави редовни срещи с полицията, за да локализират и противодействат на криминалния сектор в Котел.

От имотната декларация на Камен Господинов показва, че на свое име има кредит от 30 хил.лева към ДСК, а семейството му – други 45 хил.лв.

С КАКВО БУРГАС ЩЕ ЗАПОМНИ КАМЕН ГОСПОДИНОВ – ВИЖ ТУК!
9
Коментара по темата
9.
bg до 4
05.07.2016 15:29:13
Няма да питам ти откъде си, то е ясно Странджански стрижок. Бургас за това е на това дередже от такива като теб, Странджански глиган.
8.
ян
05.07.2016 07:06:19
сега е ред на дебелата жана красимирова да си ходи в Карнобат при своите цигани,че тя много се уяде.
7.
ОПРАСКАХА, опрасквача на съдийките в Несебър
04.07.2016 20:57:25
Нема явно вече дами за опраскване тук ...... Бошнакова се уреди в Несебър, съдия Спасова си наглежда дома. Бедни , ми бедни Гамен Коста динофф, така свършва кариерата ти смешнико в циганското котленско гето.
6.
Не си спомням
04.07.2016 18:54:43
с какво беше известен този прокурор
5.
брей
04.07.2016 14:55:22
тоя и семейството му нямат ни апартамент ни кола само борчове, за това сигурно отива в Котел - да се настани в някоя изоставена къща - колкото да имат покрив над главата.
4.
До 3
04.07.2016 14:40:35
Ти си див нерез от град Котел явно, но може и да си котелски мангал, сам ще се покажеш сега.
3.
bg
04.07.2016 14:34:33
Котел е град, не село за разлика от големите гражданя от Странджасакар.
2.
защо
04.07.2016 13:56:54
Защо не го преместят направо на улица индустриална 96 срещу родопа
1.
морски
04.07.2016 13:52:50
На село там му е мястото.
Дайте му възможност да се слее с циганите в Котел и да разгърне прокурорските си възможности.
  Добави Коментар
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство Тя завоюва две отличия - второ и четвърто място Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже Жестокото посегателство стана в Швеция
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров Футболните отбори с преодолими съперници в Европа, Гришо ще бъде част от Уимбълдън 13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата Смрязаващ случай във Великобритания
Защо Gen Z плаща за тишина Това е отговор на свят, в който закупуването на жилище, създаването на семейство и дългосрочната сигурност изглеждат трудно постижими Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия" За улеснение на трафика до приключване на ремонтите на АМ „Тракия“ всеки петък от 16 ч. до 23 ч. и в неделя от 15:30 ч. до 22 ч. ще се ограничава движението на тежкотоварните камиони
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“ Експертна комисия е обследвала дърветата и е установено, че голяма част от дърветата са с нарушена коренова система КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни Според активиста Явор Гечев липсват работещи механизми за прилагане на законите „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект Повечето от разпоредбите на Закона за изкуствения интелект ще започнат да се прилагат на 2 август 2026 г След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано Задържан е 44-годишен мъж, а разследването продължава