Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тони Димитрова: Морето ми показва моето място в живота

Любовта за мен е като водата за цветето, споделя Тони Димитрова. Ако я няма, няма живот, добавя певицата
Ключови думи: Тони Димитрова, певица, морето, любовта,

Не мога да кажа дали морето е моето вдъхновение, но то ми показва дали правя правилния избор в живота си. Виждам го, когато изляза от терасата от дома си и разбирам, че тук е моето правилно място. Това каза пред камерата на БНТ певицата Тони Димитрова. Тя закъсня с няколко минути за интервюто с журналиста Иво Никодимов, но пък срещата им бе вълнуваща. Разговорът им започна с приятелска прегръдка.
„Изложих се малко. Закъснях, но вчера бях на едно хубаво приятелско парти“, оправда се изпълнителката на „Ах, морето“.
„Сезонът сега започва, но чакам началото на юли малко да си почина, защото много се преуморих. Тази година ми бе много динамична, а тя е едва преполовена“, добавя Тони.
„Прекрасно е да се събуждаш и да виждаш морето пред прозореца си. То е символ на безкрайност и щедрост. Много красиви чувства изпитвам“, споделя певицата.
„Любовта за мен е като водата за цветето. Ако я няма, няма живот. Тя понякога е изпитание или голямо щастие. Всъщност те вървят ръка за ръка“, уточнява любимката на бургазлии.
„Ние живеем живота си, мразейки се, оплаквайки се, вместо да се заобичаме. Не може да кажеш, че това си е ген, заложен в българина. На мен ми е обидно, ако някой ми каже това. Мисля, че трябва да се превъзпитаме“, каза още Тони Димитрова.
4
Коментара по темата
4.
до 2
28.06.2016 20:06:28
Теб ли да наградят бе, цървул?! Тончето я знам още от Национал. И през всичките години си остана неподправена, готина и усмихната. тя да се обърне и срещу теб да тръгне, цял живот няма да се срещнете! Прост хейтър
3.
грух-грух
28.06.2016 19:47:04
Кое море,това в твоя роден град Карнобат.Марш в Карнобат,фалшива си Кичка е N1 защото е бургазлийка и песните и са супер не грачи като теб.
2.
...
28.06.2016 12:31:42
Тонка простата машинописка дето се има за певица, а всъщност е една проста и тъпа певачка на средно кръчмарско ниво. И това нещо ми го направили почетен гражданин на Бургас, както и другото жалко недоразумение Рачков боклука недоразвит. Срам и позор за града.
1.
penio
28.06.2016 11:27:25
taz pak cql jivot blagodarenie na moreto qde I pie
  Добави Коментар
Франчайз възможност: efbet Пункт осигурява 6% от оборота (фиксиран процент) Това дава възможност на партньорите да се радват на предвидим и стабилен доход всеки месец, независимо от външните фактори На 22 септември Тополовград се превръща в столица на любителското театрално изкуство На Тържественото откриване на Фестивала ще присъства Вицепрезидента на Република България – Илияна Йотова
Ритъм анд блус историята на живота на Джими Хендрикс - по-бърза от едно намигване "Всичко, което мога да направя, е просто да продължавам да правя това, което чувствам." - Джими Хендрикс Семейство получи 41 хил. лева сметка за ток след нова ел. инсталация Спорят с майстора, направил инсталацията, как се е стигнало до колосалната сума, която ще трябва да се плати на EVN
НСО е най-голямата таксиметрова компания, в НС има 200 шофьори, смята депутат Парламентът прие на първо четене промени в закона за охранителната служб Waze вече предупреждава за отсечки със средна скорост у нас Новата функция предупреждава за началото на отсечките със средна скорост, но не показва дали шофьорът превишава ограничението
Италия прие закон да наказва с 5 години затвор за незаконните АI – “дийпфейкове” В Италия правителството прие забрана за изображения или видеоклипове, създадени с помощта на изкуствен интелект, без съгласието на изобразените лица 11-годишен бе приет по спешност в болница след 14-часово писане на домашни Ученикът е диагностициран с дихателни проблеми, причинени от хипервентилация, в резултат от емоционален стрес
Столична община трябва да премести трамваите от локалното на бул. „Скобелев“, реши ВКС Вече 13 години общината бездейства по отношение на задължението си да премахне едно уж временно трасе „Евакуираха“ служителите на Община Бургас заради пожар В рамките на тренировката беше разигран сценарий, при който терорист предизвиква пожар в приземния етаж на сградата
52 години по-късно има зловещи съмнения за тази катастрофа На 12 ноември 1973 г. Людмила Живкова се качва в правителствен черен Mercedes-Benz W114/115 и тръгва от резиденцията в Бояна в посока летище „София“... Тръмп обяви Aнтифа за терористична организация – какво означава това Антифа от години е символ на разрушение и безнаказаност и е нанесла щети за милиарди долари