Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Сигнал до "Флагман": Огромно черно петно изплува пред лятното кино в Поморие (СНИМКИ)

Хората се притесняват от замърсяване
Ключови думи: Поморие, черно петно, замърсяване, море, летен театър, залив, Флагман
Цветница започна с неприятна изненада за поморийци. Хората решили да отбележат празника като отидат на църква и се разходят край морето. Минувачите обаче били притеснени от гледката, която се открила пред тях до лятното кино.

Почти целият район е покрит от огромно черно петно. Хората се притесняват от замърсяване и се питат какво е причнило аномалията.

„Надявам се, че съотвенитните институции ще се самосезират и веднага ще направят проверка по случая. Много ни притеснява това петно, тъй като не сме наясно какво точно представлява. Дано да е фалшива тревога“, пише в рубриката „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“ Христо Господинов. Той ни изпрати и снимки на района.

Очакваме вашите сигнали на mediator.bs@gmail.com или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"

11
Коментара по темата
11.
Norm
09.05.2016 23:40:14
Your answer shows real inelltigence.
10.
Тъпанари
26.04.2016 14:16:57
Сега си сърбайте попарата гарантирано от ГЕРБ.
Хората спят или се правят на заспали.Защо да си развалят рахатлъка.Днес едни протестират,утре други и така разделени на групички и партийки докато ножа не удари до кокала никой не изказва мнението си срещу тиквата и неговите васали.
Малко по малко кликата на Борисов удря по доходите на хората но всеки си трае от страх.
Вчера винетка,днес данъци утре цената на билетчето.За детските намалиха дохода на 350 лв.за член от семейството смятайте колко ще спестят от това за да си направи социалното министерство поръчка за луксозни лимузини за по 80 000 лв.всяка.А вие лапайте мухите мижитурките които гласувахте за тиквите и прасетата...Борисов,Пеевски и Цацаров. И за всички които ви грабят.Така ще се затрие българската нация тук ще останат само мангалите убивайки и последните възрастни хора останали по села и паланки.Честито гарантирано от ГЕРБ-ГРОБАРИТЕ НА БЪЛГАРИЯ.
9.
вили
24.04.2016 15:00:18
Кутра е Милчо! То реже глави!
8.
Курти
24.04.2016 14:58:19
Или Милчо Добрев все едно. Пълен ненормалник.
7.
До Милчо Добрев- Курти
24.04.2016 14:46:03
Милчо вече всички разбрахме че Курти ти е псевдонима, няма нужда да се криеш повече
6.
Желязко
24.04.2016 14:42:19
Христо Господинов,това е на жена ти петното между краката бе олигофрен НЕ виждаш ли,че са водорасли....
5.
haiduk
24.04.2016 14:13:51
Unikalni tapaci tva sa vodorasli... Sushto kato avtorite ot flegmen.predi da se izserete vurhu imidja na grada proverete i prouchete hubavo... Izmekqri gladni
4.
КУРТИ
24.04.2016 13:38:31
НАЙ МАЛКО ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ КАКВО ВА ОЧАКВА В БЛИЗКИТЕ 10 ГОДИНИ ОТ ПРОСЛОВУТАТА НЕФТЕНА ПЛАТФОРМА НА БОЙКО БОРИСОВ ......
3.
хххх
24.04.2016 13:20:19
важното е да сме в паника :) добрече ва знаят колко сте прости от флагман че да не жи обръщат внимание
2.
Алчо
24.04.2016 13:16:50
Как може да напишете статия заради някакви си водорасли, които са си на мястото. Просто течението ги е събрало там. Сега след като се развали времето и духне от север-северозапад няма да остане нищо. След време ще си изгният и те така.
1.
така така
24.04.2016 13:05:48
или е дружка на намерената нефтена проба или са лайна.. и в двата варианта пак са лайна
  Добави Коментар
Затварят част от улица в ж.к. Зорница за месец заради ВиК ремонт Ограничението влиза в сила от 4 февруари и засяга участъка между ДГ "Звездица" - Зорница и ОУ "Георги Бенковски" ГДБОП разкри канал за внос на фалшиви евро през Капитан Андреево При гранична проверка са открити висококачествени неистински банкноти, образувано е досъдебно производство
ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки Пълна забрана за ползване от деца под 16 години и остава в сила забраната за движение с тротинетки в тъмната част на денонощието Министерството на туризма подкрепи кандидатурата на Розовата долина за включване в списъка на ЮНЕСКО Социалните практики, свързани с отглеждането и преработката на маслодайната роза, имат потенциал да бъдат предложени и за вписване в списъка на нематериалното културно наследство
Прокурорският син от Перник осъден на 1 година и 8 месеца затвор при престъпление „закана с убийство“  Условното му наказание беше отменено от софийският градски съд след протест Йотова продължава консултациите с останалите парламентарни групи на 4 февруари. Президентът обсъди с ПП-ДБ приоритетите на бъдещия служебен кабинет и подчерта споделената отговорност след промените в Конституцията 
Сигнал за 50% скок в цените: КЗП и НАП проверяват пунктове за ГТП От утре проследявани ще бъдат вендинг автоматите 15 години „Арт ателие“ събира публика и артисти в Бургас Годишнината ще бъде отбелязана със спектакъла „Сирано дьо Бержерак“ на 5 февруари в Културен дом НХК
Януарските трансфери удариха около 1 милиард евро в Европа Почина известен футболист Джани щеше да навърши 40 години следващия месец
Бургас отбелязва 148 години от Освобождението с тържествена програма на 6 февруари Ритуали, военни почести, изложба и фолклорен концерт ще почетат годишнината от Освобождението на града Счупиха със снежни топки стъкло на автобус от градския транспорт Няма пострадали при инцидента, полицията издирва извършителите