×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до "Флагман": Огромно черно петно изплува пред лятното кино в Поморие (СНИМКИ)


Сигнал до "Флагман": Огромно черно петно изплува пред лятното кино в Поморие (СНИМКИ)
Хората се притесняват от замърсяване
24 Април 2016, Неделя, 03:44 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВ, снимки: Христо ГОСПОДИНОВ

Аномалията е покрила част от акваторията на морския град


Цветница започна с неприятна изненада за поморийци. Хората решили да отбележат празника като отидат на църква и се разходят край морето. Минувачите обаче били притеснени от гледката, която се открила пред тях до лятното кино.

Почти целият район е покрит от огромно черно петно. Хората се притесняват от замърсяване и се питат какво е причнило аномалията.

„Надявам се, че съотвенитните институции ще се самосезират и веднага ще направят проверка по случая. Много ни притеснява това петно, тъй като не сме наясно какво точно представлява. Дано да е фалшива тревога“, пише в рубриката „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“ Христо Господинов. Той ни изпрати и снимки на района.

Очакваме вашите сигнали на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"





11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Шерцингер гледа българско предаване Шерцингер гледа българско предаване 01/11/2025, Събота 21:49 1
Флагман.БГ Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? 01/11/2025, Събота 21:15 2
Масова стрелба до България
Масова стрелба до България 01/11/2025, Събота 20:17 3
Наводнение във Варна
Наводнение във Варна 01/11/2025, Събота 19:17 0
11
Коментара по темата
11.
Norm
09.05.2016 23:40:14
0
0
Your answer shows real inelltigence.
10.
Тъпанари
26.04.2016 14:16:57
0
1
Сега си сърбайте попарата гарантирано от ГЕРБ.
Хората спят или се правят на заспали.Защо да си развалят рахатлъка.Днес едни протестират,утре други и така разделени на групички и партийки докато ножа не удари до кокала никой не изказва мнението си срещу тиквата и неговите васали.
Малко по малко кликата на Борисов удря по доходите на хората но всеки си трае от страх.
Вчера винетка,днес данъци утре цената на билетчето.За детските намалиха дохода на 350 лв.за член от семейството смятайте колко ще спестят от това за да си направи социалното министерство поръчка за луксозни лимузини за по 80 000 лв.всяка.А вие лапайте мухите мижитурките които гласувахте за тиквите и прасетата...Борисов,Пеевски и Цацаров. И за всички които ви грабят.Така ще се затрие българската нация тук ще останат само мангалите убивайки и последните възрастни хора останали по села и паланки.Честито гарантирано от ГЕРБ-ГРОБАРИТЕ НА БЪЛГАРИЯ.
9.
вили
24.04.2016 15:00:18
1
3
Кутра е Милчо! То реже глави!
8.
Курти
24.04.2016 14:58:19
2
5
Или Милчо Добрев все едно. Пълен ненормалник.
7.
До Милчо Добрев- Курти
24.04.2016 14:46:03
3
2
Милчо вече всички разбрахме че Курти ти е псевдонима, няма нужда да се криеш повече
6.
Желязко
24.04.2016 14:42:19
3
3
Христо Господинов,това е на жена ти петното между краката бе олигофрен НЕ виждаш ли,че са водорасли....
5.
haiduk
24.04.2016 14:13:51
2
5
Unikalni tapaci tva sa vodorasli... Sushto kato avtorite ot flegmen.predi da se izserete vurhu imidja na grada proverete i prouchete hubavo... Izmekqri gladni
4.
КУРТИ
24.04.2016 13:38:31
10
14
НАЙ МАЛКО ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ КАКВО ВА ОЧАКВА В БЛИЗКИТЕ 10 ГОДИНИ ОТ ПРОСЛОВУТАТА НЕФТЕНА ПЛАТФОРМА НА БОЙКО БОРИСОВ ......
3.
хххх
24.04.2016 13:20:19
3
10
важното е да сме в паника :) добрече ва знаят колко сте прости от флагман че да не жи обръщат внимание
2.
Алчо
24.04.2016 13:16:50
4
22
Как може да напишете статия заради някакви си водорасли, които са си на мястото. Просто течението ги е събрало там. Сега след като се развали времето и духне от север-северозапад няма да остане нищо. След време ще си изгният и те така.
1.
така така
24.04.2016 13:05:48
2
27
или е дружка на намерената нефтена проба или са лайна.. и в двата варианта пак са лайна
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българските тракийски земи си имат свой римски император Българските тракийски земи си имат свой римски император Кой е Максимин Трак и защо никой не учи за него по история, разкрива проф. д.и.н. Диляна Ботева   Наводнение във Варна Наводнение във Варна Получиха се водопади Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Много е магнетична „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори