Красивата бургазлийка Веси се нуждае от лечение в Германия, приятелите й снимат клип, за да се върне при тях здрава
Приятели на 24-годишната Весела Иванова, която страда от карцином на черния дроб, организираха акция в нейна подкрепа, за да може да замине на лечение
03 Май 2014, Събота, 12:24 ч.
Автор: Флагман.бг24-годишното момиче страда от карцином на черния дроб
Приятели на 24-годишната чаровна бургазлийка Весела Иванова ще снимат утре, неделя - 4 май, клип в нейна подкрепа, за да има тя шанс да замине на лечение в Германия. Момичето страда от карцином на черния дроб и сумата за лечението й е непосилна за семейството й. Нейни близки организираха камания за събирането на средства като се надяват момичето скоро да продължи здрава живота си. В социалната мрежа има създадена група в нейна подкрепа, където приятелите й споделят идеите си какви акции да организират. В града ще бъдат разположени кутии за събиране на средства, както и в заведенията ще бъдат отправени призиви за помощ. Клипът ще бъде заснет утре в Морската градина, съобщават организаторите във Фейсбук.
Животът на момичето се променя напълно с откриването на тежката болест. Само за първия етап на лечението са необходими 7000 лева.
"Безкрайно обичам живота, а моят е в борба с коварна болест от ноември миналата година. Дори дума като "здравейте" за мен има особен смисъл, когато я изричам. Това значи, че съм жива и че се боря. Но тази борба е нелека и изисква много средства. Затова се обръщам с гореща молба за помощ към всички състрадателни хора. Помогнете ми да казвам "здравейте" още дълги години, да се радвам на слънцето, въздуха, морето и хората, които обичам. Благодаря ви от сърце!", са трогателните думи на Веси.
Преди дни младата бургазлийка е отлетяла за Германия. Неин приятел казва, че тя се надява да види отново приятелите си, да зърне отново родният дом, да посети любимите си места и най-вече тези, които най-много е искала да достигне.
В категории:
Животът
Шерцингер гледа българско предаване
Гери от Игри на волята потъна в скръб (СНИМКА)
01/11/2025, Събота 21:37
0
Какво се случва с Крисия и Никола Цолов?
В Национален парк „Пирин“ откриха мъж, обявен за починал преди години
01/11/2025, Събота 21:00
0
Тази течност може да предотврати редица здравословни неприятности
01/11/2025, Събота 20:49
0
Тайна съставка прави перфектни тези палачинки
01/11/2025, Събота 20:28
0
Масова стрелба до България
01/11/2025, Събота 20:17
3
Подарък за учителите в Деня на будителите: Увеличават заплатите им
01/11/2025, Събота 20:00
2
Сърбин с гръмко изказване за Мони Николов
01/11/2025, Събота 19:48
0
Вкусна, топла и ароматна гъбена супа с пиле
01/11/2025, Събота 19:31
0
Наводнение във Варна
01/11/2025, Събота 19:17
0

Дано се оправи момичето!!!